خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا ) 2021

دانلود پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا ) 2021

دانلود پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا ) 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا )

پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا ) 33 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.
مقدمه:

طبق مبانی مدیریت بحران هرچه تحریکات خارجی را کم کنیم، وقوع جرایم به مراتب کمتر می‌شود. بنابراین باید توجه داشته باشیم زمانی که هوا گرم یا ترافیک سنگین است، سیستم عصبی مردم تحریک‌پذیرتر می‌شود و در عین حال پرخاشگری بیشتر داریم. این نشان‌دهنده این موضوع است که با مدیریت شهری، جرایم نیز کاهش پیدا می‌کنند.
معماری نیوز: یکی از دشوارترین و مهم‌ترین مسائل در شهرهای جهان بالابودن جرم و افزایش‌یافتن ناهنجاری‌های اجتماعی است. شیوع انواع جرم و ناهنجاری باعث به‌وجود آمدن احساس ناامنی و تحمیل مشکلات مالی بر جامعه، دولت و سازمان‌های قضائی شده است.
در این روزها افزایش چند برابری میزان وقوع جرم به موازات افزایش جمعیت در بیشتر کشورهای جهان قابل‌مشاهده است. از این‌رو طی چند‌سال اخیر عوامل تاثیرگذار در کاهش جرایم از سوی جامعه‌شناسان و روانشناسان مورد بحث و بررسی بسیاری قرار گرفته و یکی از عوامل تاثیرگذار در کاهش جرایم، معماری شهری عنوان شده است.
زمانی که در خیابان یا فضا‌های عمومی قدم می‌زنیم، عوامل بسیاری هستند که ما را سر ذوق می‌آورند یا باعث دلمردگی ما می‌شوند، برای مثال نورپردازی در پارک‌ها ما را به وجد می‌آورد یا کوچه‌های قدیمی با خانه‌های مخروبه متروکه باعث خوف و عصبانیت ما می‌شوند. همین امر نشان‌دهنده تأثیر معماری در برهم‌خوردن روان افراد و حتی وقوع جرم است.
کافی است نگاهی اجمالی به پرونده‌هایی چون سرقت، خریدوفروش موادمخدر یا حتی تعرض و مزاحمت بیندازیم تا دریابیم بیشترین اتفاقات در خانه‌های مخروبه قدیمی یا در مکان‌های تاریک اتفاق افتاده است.

.

فهرست :

عنوان : معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا )
زندگی در صلح
تاتیر رنگ در جرم
حس امنیت و مکان‌های عمومی
تاثیر محیط زندگی بر افراد

.

عنوان: معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا )

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳3 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

معماری و امنیت, پاورپوینت معماری و امنیت, دانلود پاورپوینت معماری و امنیت, گریز از خشونت با معماری زیبا,

دانلود پاورپوینت معماری و امنیت (گریز از خشونت با معماری زیبا ) 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا