خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی فرانسه پاریس 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی فرانسه پاریس 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی فرانسه پاریس 2021

لینک دانلود محصول

این فایل شامل تحلیل کتابخانه ی ملی فرانسه در قالب پاورپوینت و دارای 30 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل کتابخانه ی ملی فرانسه ، 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
موقعیت کتابخانه ی ملی فرانسه
معمار
مساحت
معرفی پروژه کتابخانه ی ملی فرانسه
معماری کتابخانه ملی فرانسه

کانسپت طرح کتابخانه ی ملی فرانسه

ریزفضاها 
مصالح
پلان کتابخانه ی ملی فرانسه
نما
مقطع
و…

 

مختصری ازمتن:

این مجموعه ساختمانی در قسمت شرقی پایتخت فرانسه در کرانه های رود ایجاد شده است: به نظر می رسد کاملاً متناسب با بافت شهری  که در آن واقع  شده طراحی شده است.

بنای منحصر به فرد کتابخانه ملی فرانسه شامل یک باغ زیبای مرکزی به وسعت ۱ هکتار و ۴ برج آسمان خراش L شکل است که طراحی آن توسط دومینیک پرو انجام شده است. برج های ۲۴ طبقه این ساختمان به شکل کتاب های بازی هستند که رو به باغ درونی محوطه قرار گرفته اند.

اتاق اصلی مطالعه، یک فضای باز است که با دیوارهای شیشه ای احاطه شده تا نورگیری خوبی داشته باشد. در این کتابخانه حدود ۱۵۰۰ نفر می توانند در آنِ واحد در سالن های مطالعه مشغول به خوانندن کتابشان باشند، حتی ۲۰۰۰ صندلی اضافه نیز برای محققان و پژوهشگران مهیا شده تا در فضای خلوت تری به مطالعه بپردازند.

Perrault یک میدان مرکزی عظیم ایجاد نموده است که در گوشه های آن توسط چهار برج بلند محدود شده است. این برج ها بلند مخزن کتاب های مختلف  می باشند ، در حالی که فضاهایی که برای اتاق های مطالعه عمومی ، سالن های نمایش و غیره در برگرفته شده است. 

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل کتابخانه ی ملی فرانسه

فرمت : ppt

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

11

دانلود پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی فرانسه پاریس 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا