خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت دیوار برلنی 2021

دانلود پاورپوینت دیوار برلنی 2021

دانلود پاورپوینت دیوار برلنی 2021

لینک دانلود محصول

فایل پاورپوینت آشنایی با دیوار برلنی ،در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش برای دانشجویان رشته عمران و ساختمان، همراه با یک هدیه ویژه.

 

 

بخشی از متن:

برای استفاده بهینه از نواحی مجاور پای شیروانی و پایدارسازی شیروانیها از دیوارهای مهاربندی شده بهره گرفته میشود. از آنجایی که این نوع دیوارها برخلاف دیوارهای نگهبان وزنی، تأثیر قابل توجهی بر روی پایداری شیروانیها دارند، باید توسط مجموعهای از مهارها به یک لایه باربر پایدار واقع در پشت سطح لغزش دوخته شوند. سیستم نگهداری به کار گرفته شده در دیوارهای مهاربندی شده این قابلیت را به این نوع دیوارها میدهد تا در برابر جابجایی توده لغزنده داخل سطح لغزش، ایستادگی نمایند.

دیوار برلنی از ترکیب شمع‌های فولادی (پروفیل) یا بتنی به همراه رویه بتنی (شات) می‌­باشد. شمع ­ها به منظور تأمین گیرداری لازم برای پروفیل‌ها بوده و طول آن به میزان 25 تا 35 درصد از عمق کل گود پائین‌تر از رقوم کف گود در نظر گرفته می‌­شود. شمع‌­های فولادی با انتهای گیردار بوجود می­‌آید و برای جلوگیری از ریزش خاک بین پروفیل‌های فولادی، رویه‌های بتنی پیش ساخته و یا در جا در محل قرار داده می‌شوند.

در مورد اجرای رویه ­های بتنی درجا مراحل کار بدین صورت است که پس از انجام خاکبرداری، شبکه آرماتور بین پروفیل­ها قرار داده شده و بعد از قالب­ بندی، بتن­ ریزی صورت می­‌گیرد. در بسیار از پروژه­‌های شهری از ترکیب مش- شات به جای قالب بندی بتن ریزی استفاده می‌شود. از مهمترین مزایای دیوار برلنی امکان محاسبه تغییر شکل­‌هاست. بررسی تغییر شکل‌ها به کمک نرم افزار Plaxis صورت می­‌گیرد. محاسبات سازه‌ای دیوار برلنی بر اساس نتایج آنالیزهای تنش– تغییر شکل انجام می‌گیرد. 
و…

 

 

فهرست مطالب

معرفی
روش اجرای دیوار برلنی
کاربرد
خاکهای مناسب و نامناسب
مزایای دیوار برلنی
معایب دیوار برلنی

دیوار برلنی با تیرک افقی

طراحی مقطع
نقشه اجرائی
تصاویر

این فایل با فرمت پاورپوینت در 33 اسلاید قابل ویرایش برای دانشجویان رشته عمران و ساختمان تهیه شده است.

picture1 y2k2
هدیه محصول:
فایل WORD دیوار برشی (5صفحه)

دانلود پاورپوینت دیوار برلنی 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا