خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری خانه و استودیوی فرانک لوید رایت 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری خانه و استودیوی فرانک لوید رایت 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری خانه و استودیوی فرانک لوید رایت 2021

لینک دانلود محصول

این فایل شامل تحلیل خانه و استودیوی فرانک لوید رایت در قالب پاورپوینت و دارای 23 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

 

تحلیل تحلیل خانه و استودیوی فرانک لوید رایت

23 اسلاید؛ قابل ویرایش؛ شامل:

 

 

تاریخچه 
معرفی پروژه خانه و استودیوی فرانک لوید رایت
ویژگی های طراحی
ویژگی های معماری خانه و استودیوی فرانک لوید رایت
تزیینات بنا
ریزفضاها خانه و استودیوی فرانک لوید رایت
پلان طبقات خانه و استودیوی فرانک لوید رایت
نما
و…

 

 

مختصری از متن:

ساختار اولیه 1889 بسیار کوچک بود. این خانه در سال 1895 به طور گسترده بازسازی شد ، هنگامی که آشپزخانه بزرگ شد و به اتاق غذاخوری تبدیل شد ، مهد کودک طبقه بالا گسترش یافت و برای استفاده به عنوان اتاق روزانه کاترین تبدیل شد ، و اتاق بازی کودکان و آشپزخانه جدیدی به پشت آن اضافه شد. 

دومین افزوده عمده در سال 1898 ، هنگامی که استودیو و راهرو اتصال ایجاد شد ، انجام شد. در استودیو ، فرانک لوید رایت و معماران مرتبط مانند والتر برلی گریفین و مجسمه ساز ریچارد بوک مدرسه معماری پریری را پیش بردند و بسیاری از سازه های قابل توجه را طراحی کردند ، از جمله خانه روبی ، معبد یونیتی ، خانه لورا گیل و ساختمان لارکین. 

پس از سال 1909 ، رایت استودیو را به محل زندگی همسر و فرزندان کوچک خود تبدیل کرد. بعداً ، خانه و استودیو به یک ساختمان آپارتمانی تبدیل شد. در دهه 1960 ، مالکان به دلیل مشکلات مالی از مالکیت غافل شدند. شرکت مسقف طولانی مدت که توسط فرانک لوید رایت به او سپرده شده بود ، Tuscher Roofing مستقر در Oak Park ، کنترل ملک را به دست گرفت. در سال 1974 ، این سازه به بنیاد ملی حفاظت از آثار تاریخی سپرده شد و مرمت 13 ساله آغاز شد.

 

 

عنوان: پاورپوینت تحلیل معماری خانه و استودیوی فرانک لوید رایت

فرمت : ppt

تعداد صفحات 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

1 e54c81 e54c81 13279

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری خانه و استودیوی فرانک لوید رایت 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا