خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت زندگینامه ژول ورن 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه ژول ورن 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه ژول ورن 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه ژول ورن

 

پاورپوینت زندگینامه ژول ورن شامل 20 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

ژول گابریل ورن معروف به ژول ورن نویسنده، شاعر و نمایشنامه‌ نویس فرانسوی بود که بیشتر شهرت‌ خود را مدیون نگارش کتابهای ماجرایی اش است که دنیای داستان های علمی تخیلی را دگرگون کرد.

در زندگی نامه ژول ورن اینگونه آمده است که: در یکی از روزهای سرد پاییز سال 1827 میلادی، “پی یر ورن”، که به تازگی تحصیلات خودش را در رشته‌ حقوق به پایان رسانده بود، با “سوفی الوت دلافری” ازدواج کرد. مراسم ازدواج در “نانت” شهری در شرق فرانسه، برگزار گردید. خانواده “دلافری” از این ازدواج بسیار راضی بودند، چراکه پی یر فرزند یکی از صاحب منصبان استان “پروونس” در فرانسه بود.

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

زادگاه ژول ورن

آثار ژول ورن

اثر ژول ورن

پنج‌ گانه مشهور ژول ورن

پایان

 

عنوان :  زندگینامه ژول ورن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 20

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه ژول ورن

دانلود پاورپوینت زندگینامه ژول ورن 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا