خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا 2021

دانلود پاورپوینت بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا 2021

دانلود پاورپوینت بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا 2021

لینک دانلود محصول

این فایل شامل بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا در قالب پاورپوینت و دارای 26 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

 

 پاورپوینت بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا

26اسلاید؛ قابل ویرایش؛ شامل:

گروه طراحی
 موقعیت 
مساحت موزه عالی هنر آتلانتا
معرفی پروژه
معرفی شهر آنتالیا
ویژگی طراحی موزه عالی هنر آتلانتا
ویژگی فرم
سیرکولاسیون موزه عالی هنر آتلانتا
تقسیم بندی موزه
نورگیری بنا موزه عالی هنر آتلانتا
ویژگی گالری 
بررسی حجم
معماري بنا موزه عالی هنر آتلانتا
پلان طبقات

نما موزه عالی هنر آتلانتا

مقطع
و…

 

 

مختصری از متن:

هرچند شكل‌گيري معماري سفيد حاصل نظريات و آثار پنج معمار نيويوركي (پيتر آيزنمن، مايكل گريوز، جان هجداك، چارلز گواثمي و ريچارد مه ير) در دهه شصت و هفتاد ميلادي بوده است، اما در اين ميان وفاداري ريچارد مه‌ير به اين نوع از معماري مهم‌ترين عامل تداوم و ماندگاري معماري سفيد مي‌باشد. مه‌ير در طول نيم قرن فعاليت حرفه‌اي خود با انتخاب رنگ سفيد و اجتناب از تنوع مصالح در آثارش تمام ذهن خود را متوجه رابطه فرم و فضا نموده و خالص‌ترين و ناب‌ترين بناهاي معاصر را پديد آورده است.

با اين وجود بسيار ساده‌انگارانه است كه تايل‌هاي مربع سفيدرنگ را شاخصه و ساختار اصلي آثار او بدانيم. چراكه معماري مه‌ير بسيار عميق بوده و متوجه ذات هنر معماري يعني خلق فضا مي‌باشد. آنچه بيش از هرچيز همچون ريسماني آثار او را به يكديگر پيوند مي‌دهد، توجه و تأثيرپذيري او از معماري دوره مدرن خصوصاً آثار لكوربوزيه، فرانك لويد رايت و والتر گروپيوس است. باتوجه به اين مطلب درمي‌يابيم كه معماري مه‌ير تركيبي است از معماري عملكردي و بي‌پيرايه لكوربوزيه با معماري زمينه‌گرا و جزئيات محور فرانك لويد رايت و البته خلوص و سفيدي آثار گروپيوس.

 

 

عنوان:  پاورپوینت بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا

فرمت: ppt

تعداد صفحات: 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

1 7e1ae

دانلود پاورپوینت بررسی معماری موزه عالی هنر آتلانتا 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا