خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت قرار اناطه چیست 2021

دانلود پاورپوینت قرار اناطه چیست 2021

دانلود پاورپوینت قرار اناطه چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت قرار اناطه چیست

 

پاورپوینت قرار اناطه چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

زمانی که شکایتی در دادسرا و یا دادگاه مطرح می شود و تحقیق و پیگیری در مورد اتهام انجام می شود، تصمیمات گوناگونی در مراحل مختلف رسیدگی گرفته خواهد شد. برخی از این تصمیمات در دادسرا و در مواردی در دادگاه قرار نامیده می‌شوند. حال اگر در دادسرا شاکی یا متهم باشید و با جمله « قرار اناطه صادر شد » مواجه شوید، به احتمال زیاد اگر از قبل مطالعه ای در مورد قرار اناطه در علم حقوق نداشته اید و ریشه و معنای خود واژه اناطه را نیز ندانید، هیچ درک و برداشتی از این قرار نخواهید داشت.

اناطه

واژه اناطه به معنی منوط و موکول کردن است. اولین معنی که با آگاهی از واژه اناطه در ذهن شما ایجاد خواهد شد، این است که تصمیم به موکول شدن به چیزی گرفته شده است، اما باز هم معنای دقیق قرار اناطه را نمی دانید.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه
اناطه
قرار اناطه چیست
قرار اناطه در امور کیفری ، قرار اناطه در امور حقوقی
اعتراض به قرار اناطه
پایان

 

عنوان : قرار اناطه چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 300 کیلوبایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

قرار اناطه چیست

دانلود پاورپوینت قرار اناطه چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا