خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz فرانسه 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz فرانسه 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz فرانسه 2021

لینک دانلود محصول

این فایل شامل  تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz واقع در فرانسهدر قالب پاورپوینت و دارای 35 اسلاید قابل ویرایش مورد بررسی قرار گرفته است. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

 

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz فرانسه

؛ 35 اسلاید؛ قابل ویرایش؛ شامل:

گروه طراحی
 موقعیت مرکز فرهنگی pompidon-metzفرانسه
 مساحت 

معرفی پروژه  مرکز فرهنگی pompidon-metzفرانسه
موقعیت
هدف طراحی 
بررسی سازه 
پلان طبقات مرکز فرهنگی pompidon-metzفرانسه
مقطع

و…

 

مختصری از متن:

برای فرانسوی‌ها، چند ضلعی نمادی از کشورشان است، چرا که شبیه به جغرافیایی فرانسه است. علاوه بر این، شش‌ضلعی از یک الگوی شش‌ضلعی و مثلث متساوی‌الاضلاع با الهام از کلاه‌های بامبو سنتی و سبدهای آسیا تشکیل شده است. اگر چه ترجیح داده می‌شود که مثلث‌ها را شکل دهیم تا استحکام سطح را ایجاد کنیم، با تقسیم کل سطح به مثلث، شش عنصر چوب در هر تقاطع که مفاصل بسیار پیچیده تولید می‌کنند، همگرا می‌شوند.

این ایده از یک کلاه بافته شده سنتی چینی که در سال 1999 در یک فروشگاه عتیقه فروشی در پاریس یافتم، هنگام طراحی غرفه ژاپن برای نمایشگاه هانوفر ناشی شد. من برای طراحی غرفه به عنوان ساختار شبکه ی پوسته ای از کاغذ، با فری اتو همکاری داشتم و از آنجا که اولین بار با طراحی وی در انستیتوی ساختارهای سبک و طراحی مفهومی در دانشگاه اشتوتگارت، دیدم، مجذوب ساختار سیم کششی شدم در حالی که همچنین با برخی از شک و تردید باقی مانده است. وقتی کلاه چینی را دیدم، این شبهات پاک شد.

 

 

عنوان : پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz فرانسه

فرمت : ppt

تعداد صفحات 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

20

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی pompidon-metz فرانسه 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا