خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر

 

پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

یکی از شاخه‌ های مهم زبان و ادبیات فارسی که پیوند محکمی با آن دارد، عرفان و تصوف است. شناخت حقیقت و اصل وجود یکی از مهمترین مسائلی است که از گذشته ذهن هر انسان کمال گرایی را به خود مشغول ساخته است و پیرو این کنجکاوی علم شناخت آن “عرفان” نامگذاری شد.

برای رسیدن به حق و حقیقت انسان‌‌ های بسیاری پا در مسیر نهادند، برخی به مطلوب خود رسیدند و برخی هم اگر به آنچه که باید دست پیدا نکردند، اما دلخوش بودند که در این مسیر جان نهادند. امروزه آنچه که از این بزرگان به جا مانده نامی بلند همراه با احترام است. یکی از این عرفای مشهور که نام او در تاریخ و اندیشه او تا ابد جاودانی است، پیر خراسان ابوسعید ابوالخیر است که در این مبحث به معرفی او می پردازیم.

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

شیخ ابوسعید ابوالخیر که بود؟

آرامگاه ابوسعید ابوالخیر

اشعار ابوسعید ابوالخیر

روش و طریقت شیخ ابوسعید ابوالخیر

پایان

 

عنوان :  زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر

دانلود پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا