خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت وظایف دیوان عالی کشور چیست 2021

دانلود پاورپوینت وظایف دیوان عالی کشور چیست 2021

دانلود پاورپوینت وظایف دیوان عالی کشور چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت وظایف دیوان عالی کشور چیست

 

پاورپوینت وظایف دیوان عالی کشور چیست شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

در نظام حقوقی ايران همانند بیشتر کشورها دیوان عالی کشور در رأس تشكيلات قضایی قرار دارد و قانون اساسی برای آن شأن و منزلت خاصی مقرر داشته و نظارت بر اجرای صحيح ‌قانون ‌در دادگاه‌ها و ايجاد وحدت ‌رویه‌ی قضایی را ازجمله‌ صلاحیت‌های ذاتی آن قرار داده است.

دیوان عالی کشور یکی از مهم‌ترین نهادها در سیستم قضایی کشور و عالی‌ترین مرجع قضایی در ایران است که مطابق با اصل ۱۶۱ قانون اساسی کشور به‌منظور نظارت بر اجرای صحیح قوانین در محاکم و ایجاد وحدت رویه‌ی قضایی و انجام مسئولیت‌هایی که طبق قانون به آن محول می‌شود براساس ضوابطی که رئیس قوه‌ی قضاییه تعیین می‌کند، تشکیل شده است.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

سازمان دیوان عالی كشور به چند بخش تقسیم میشود؟

هیأت‌های عمومی دیوان عالی کشور

وظایف اصلی دیوان عالی كشور چیست؟

وظایف تبعی دیوان عالی کشور چیست؟

پایان

 

عنوان : وظایف دیوان عالی کشور چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

وظایف دیوان عالی کشور چیست

دانلود پاورپوینت وظایف دیوان عالی کشور چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا