خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت قدرت روابط انسانی 2021

دانلود پاورپوینت قدرت روابط انسانی 2021

دانلود پاورپوینت قدرت روابط انسانی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت قدرت روابط انسانی

 

پاورپوینت قدرت روابط انسانی شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه : 

شناخت روشن «قدرت روابط انسانی» یکی از ویژگی های مشخص «توسعه سازمانی» است

شناخت روشن «قدرت روابط انسانی» یکی از ویژگی‌های مشخص «توسعه سازمانی» است. با اقتباس از استعاره «مارگارت ویتلی» در کتاب «علم جدید»، قدرت سازمانی ناشی از روابط انسانی می‌تواند با نیروی حاصل از انرژی هسته‌ای مقایسه شود. اندیشمندان پیشتازی چون ویتلی، «دیوید کوپررایدر» و «ادگار شن»، قدرت روابط انسانی را تایید می‌کنند. تاثیر افکار آنها موجب کارامدتر شدن سازمان‌ها و نیز بهبود دنیای ما شده است. استفاده از انرژی روابط انسانی نه‌تنها برای تقویت عملکرد سازمان، بلکه برای سلامتی و کامیابی زندگی فردی نیز بسیار مهم و حیاتی است.

«طوفان تمام‌عیار» داستان واقعی قایق ماهیگیری به نام «آندراگایل» است که در پاییز ۱۹۹۱ طی طوفان بزرگی در آتلانتیک شمالی غرق شد (پترسون، ۲۰۰۰). قطع ارتباط رادیویی با بندر «گلوسستر» ماساچوست، نشانه پایان زندگی کاپیتان و خدمه آن بود. از این قایق غرق شده، هیچ‌کس نجات نیافت. نجات آنان غیرممکن بود، زیرا گروه نجات نمی‌دانست در کجا دنبال قایق گمشده بگردد.

«طوفان تمام عیار» ممکن است استعاره کاملی برای بیان روابط انسانی باشد. درست همان‌گونه که خدمه آندراگایل، بدون ارتباط رادیویی نتوانستند نجات پیدا کنند، ما انسان‌ها نیز نمی‌توانیم بدون داشتن روابطی سالم با دیگران، زندگی کاملی داشته باشیم.

شاید ارزشمندترین تاثیر توسعه سازمانی در جهان ما، روشن‌سازی این نکته برای افراد باشد که با هم بودن در راه‌های تازه و مثبت، تا چه اندازه اهمیت دارد. شناخت قدرت روابط انسانی، یکی از ویژگی‌های مشخص توسعه سازمانی است.

قصد دارم نشان دهم که یکی از کمک‌های بسیار مهم توسعه سازمانی به دنیای ما، شناخت آن از قدرت روابط انسانی است. ابتدا، واژه «رابطه» را به طور اختصار تعریف کرده و به اهمیت آن در اصول نظری و عملی توسعه سازمانی می‌پردازم. پس از آن، شرح می‌دهم که به چه دلیل قدرت روابط انسانی، شالوده تفکر توسعه سازمانی نزد اندیشمندانی همچون مارگارت ویتلی و دیوید کوپررایدر و ادگار شن است و چگونه این اصولی که آن‌ها از آن حمایت کرده‌اند و مربوط به روابط انسانی نیز هست، این‌قدر خوب در خارج از مرزهای توسعه سازمانی به کار رفته است. سپس، از افرادی که در خارج از توسعه سازمانی دارای سابقه درخشان در روابط انسانی هستند، قدردانی می‌کنم. قبل از نتیجه‌گیری، از استعاره مارگارت ویتلی در کتاب «علم جدید» (۱۹۹۹)، برای مقایسه قدرت روابط انسانی در برابر نیروی حاصل از انرژی هسته‌ای استفاده می‌کنم و با ذکر برخی نتایجی که اهمیت روابط انسانی در اصول نظری و عملی توسعه سازمانی و نیز زندگی افراد این مجموعه را نشان می‌دهد، نوشته را به پایان می‌برم.

و … 

 

فهرست مطالب

مقدمه

رابطه

اهمیت روابط انسانی در تفکر توسعه سازمانی

ادگار شن: رابطه کمکی

دیوید کوپررایدر و دایانا ویتنی

مارگارت ویتلی: روابط و دانش جدید

شناخت نیروی روابط انسانی در خارج از مرزهای توسعه سازمانی

روابط انسانی؛ منبعی از نیرویی خارق‌العاده

اندیشه نهایی

پایان

 

عنوان : قدرت روابط انسانی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 255 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت قدرت روابط انسانی

دانلود پاورپوینت قدرت روابط انسانی 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا