خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟ 2021

دانلود تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟ 2021

دانلود تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟ 2021

لینک دانلود محصول

تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟
تاور کرین یا جرثقیل برج سازی یکی از دستاورد های مهم بشری می باشد که ساختارهای متفاوتی بنا به نوع توقع کاربر را دارا می باشد و در زمینه های برج سازی ، سد سازی ، سیلو سازی ، پل سازی و … به کار گرفته می شود که خود می تواند در ارتفاع های متفاوت با باربرداری های متفاوت در شعاع های متفاوت خدمت دهی نماید و چون قدرت مانور بسیار بالا در زمینه ی باربرداری جهت استفاده های گوناگون را دارا می باشد توجه قشر عظیمی از صنعتگران را چه در زمینه ی برج سازی و … به خود اختصاص داده است.
تاورکرین ( جرثقیل برج ) یک وسیله ثابت معمول در محل ساخت ساختمان های بزرگ است. آنها وسایلی قوی و زیبایی ناشناخته هستند ، تاورکرین ها اغلب تا 1000 فوت  قد براشفته اند و از دور می توانند غیر قابل دسترسی باشند. کارگران ساختمانی از تاورکرین برای جابجایی آهن آلات ساختمانی ، بتون ، ابزارهای بزرگ شبیه ژنراتورها و قطعات  مختلف وسیعی در دیگر مصالح ساختمانی استفاده می کنند.
زمانی که به یکی از این جرثقیل ها نگاه می کنید، آنچه می تواند انجام دهد به نظر نزدیک به غیر ممکن است. چرا واژگون نمی شود؟ این جسم طولانی و بلند چگونه می تواند وزنهای خیلی سنگین را بالا برد؟ چگونه با بلند شدن ساختمان ان نا هم رشد می کنند؟ اگر شما تاکنون در مورد چگونه کار کردن تاور کرین نگرانی داشته اید این مقاله این جاست تا شما پاسخ همه ی این سوالات و بلکه بیشتر را پیدا کنید.
پروژه “تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟” در 11 صفحه با فرمت doc (word) آماده شده که برای درس ماشین آلات ساختمانی و راهسازی قابل استفاده است.
 
عنوان: تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟
فرمت: doc
صفحات: 11
 

دانلود تاور کرین چیست و چگونه کار می کند؟ 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا