خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه اورجینال

بررسی و دانلود افزونه User Frontend Pro، افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس اورجینال

بررسی و دانلود افزونه User Frontend Pro، افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس اورجینال

بررسی و دانلود افزونه User Frontend Pro، افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس اورجینال

لینک دانلود محصول


بررسی و دانلود افزونه User Frontend Pro، افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس اورجینال

افزونه WP User Frontend Pro | افزونه  ارسال مطلب توسط کاربران | افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس

بگذارید ابتدا توضیح دهیم ناحیه کاربری یا فرانت اند چیست؟ ناحیه کاربری یا فرانت اند شامل هر چیزی است که کاربر سایت شما به آن دسترسی دارد، صفحات ورود و ثبت نام ، دسترسی داشتن به امکانات کاربری خود و… یک کاربر می تواند مدیر، نویسنده یا یک بازدیدکننده معمولی یا به اصطلاح مهمان باشد که در سایت شما ثبت نام نکرده است یا یک کاربر عادی که با وجود ثبت نام در سایت شما از امکانات مخصوص به خود استفاده می کند دسترسی کاربر عادی از مدیر و نویسنده کمتر است و از کاربر مهمان بیشتر است و همه این ها را شما میتوانید تنظیم کنید.

افزونه User Frontend Pro چه کاری انجام میدهد؟

به طور خلاصه افزونه User Frontend Pro یک افزونه وردپرس کاربری و پروفایل است که تمام قسمت های مربوط به ناحیه کاربری سایت وردپرسی شما را مدیریت می کند، وقتی صحبت از کاربران می شود ما در مورد ثبت نام آن ها، مشترک شدن، ارسال محتوا یا قفل کردن آن فقط برای اعضا صحبت می کنیم.
در یک وبسایت صد ها دلیل وجود دارد که از افزونه افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس User Frontend Pro استفاده شود. شما می توانید خودتان یک محتوا ایجاد کنید یامحتوای که نویسندگانی که خارج از حیطه مدیر بودن ارسال می کنند.
شما می توانید به کاربران مهمان سایت خود اجازه به اشتراک گذاشتن نوشته هایشان را بدهید و یا شاید ممکن هست شما از آنها بخواهید که با ایجاد حساب کاربری در سایت شما نوشته هایشان را ارسال کنند و شما تایید میکنید چه کسانی و با چه محتوایی باید در سایت شما حضور داشته باشند. شاید هم بخواهید یک سایت مبتنی بر عضویت کاربران ایجاد کنید که به بازدیدکنندگان اجازه ثبت نام و پرداخت برای اشتراک میدهد تا در این صورت قادر به دیدن محتوای ویژه وبسایت شما شوند  و یا شاید هم بخواهید تمام این ویژگی ها را باهم ترکیب کنید و یک سایت داشته باشید که بقیه بتوانند از طریق فهرست کاربران باهم ارتباط داشته باشند ، محتوای خودشان را ارسال کنند و در عین حال به منظور محافظت از همه آنها ، محتوای سایت را فقط در اختیار اعضا بگذارید. گزینه های پیش روی ما تمام نشدنی هستند! همه این امکانات را می توانید با نصب افزونه وردپرس User Frontend Pro به سایتتان اضافه کنید.

وقتی میخواهید یک وبسایت فعال و جذاب داشته باشید که بازدیدکنندگان هم بتوانند در ایجاد محتوا به شما کمک کنند  شما به چیزی بیشتر از یک محتوای معمولی نیاز دارید. جلب کردن مشارکت فعال بازدیدکنندگان خواه با اظهار نظر درباره محتوای موجود یا ارسال نوشته ها و محصولاتشان به وبسایت شما یک روش عالی برای ساختن یک وبسایت اجتماعی است که بازدیدکنندگان  وادار به بازدید از سایت شما و مشارکت در آن می کند.

48131 97d4b73863997d907a88f2456

23093 020d1fd2f5c066850af67979b

مدیریت ناحیه کاربران

از جمله موارد کاربرد افزونه User Frontend Pro در سایت هایی با کاربری زیر است:

• یک سایت انجمن برای سرگرمی که اعضایش برای به اشتراک گذاری مقاله هایشان به آنجا سر میزنند.
• یک وبسایت اجتماعی که کسب و کار های کوچک ممکن است بخواهند یک مقاله راجب کاری که انجام میدهند در آن ارسال کنند.
• یک رویداد یا کنفرانس که سخنرانانش میخواهند در وبسایتی یک مقاله راجب چیزی که در مورد آن صحبت میکنند قبل یا بعد از کنفرانس ارائه بدهند.
• یک وبسایت شبکه کسب و کار که کاربرانش میخواهند نوشته ای راجب کسب و کار و محصولاتشان با بقیه اعضا به اشتراک بگذارند.
• شما یک بلاگر هستید و میخواهید بقیه بازدیدکنندگان سایت شما هم یک نوشته از خود در سایت شما به جای بگذارند

ممکن است وبسایت شما یکی از نیاز های بالا را داشته باشد؟ میتوانید اجازه بدهید بازدیدکنندگان سایت شما برای شما محتوا سازی کنند. این یک راه عالی برای صرفه جویی در زمان است و بهتر از این است که مدام مطالبی را از یک سایت یا یک سند نوشته در وردپرس کپی پیست کنید.

خود وردپرس یک رابط محلی برای اجازه دادن به اظهار نظر کاربران و ثبت نام اولیه آنان دارد و این کار به سادگی روشن کردن یک گزینه در پیشخوان وردپرس شما است. هرچند که ثبت نام کاربران با تنظیمات پروفایل حرفه ای و پیشرفته تر و ارسال نوشته هایشان در سایت شما خود کاری پیچیده است که نیاز به نصب چندین پلاگین و افزونه مختلف دارد. این همانجایی است که افزونه ناحیه کاربری پیشرفته وردپرس User Frontend Pro وارد عمل میشود که همه نیاز های بالای شما را از ثبت کاربران ، مدیریت و عضویت آنها گرفته تا ارسال نوشته کاربران مهمان و منتشر کردن و حتی پرداخت به ازای آن ها را در یک پلاگین واحد رفع میکند. به زبان ساده شما با این افزونه اگر بخواهید میتوانید یک وبسایت اجتماعی کامل را بدون نیاز به هرچیز دیگری راه اندازی کنید.

افزونه User Frontend Pro یک پلاگین جدید در بازار وردپرس نیست و از سال 2011 راه اندازی شده و تا کنون بیش از بیست هزار نصب فعال دارد. توسط یک تیم بزرگ و با تجربه طراحی شده و هم اکنون برای استفاده شما فارسی سازی شده است.

وژگی های افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس

ویژگی های افزونه WP User Frontend Pro افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس

افزونه ناحیه کاربری وردپرس دارای ویژگی های زیادی بعنوان یک افزونه است که این باعث می شود شما از نصب چندین پلاگین برای دستیابی به همان مجموعه ویژگی ها صرف نظر کنید.
ما این زمینه ها را پوشش می دهیم :

 • سازنده فرم ارسال
 • درگ اند دراپ کار ساختن فرم های ارسال را برای شما راحت کرده است و این قابلیت را به شما میدهد تا سریع تر فرم های ارسال را برای کاربرانتان بسازید تا آنهارا با هر فرمتی که میخواهید در سایت شما پر و ارسال کنند – (پست وبلاگ ، پست سفارشی یا …)
 • ساخت فرم ثبت نام و و پروفایل افزونه ناحیه کاربری وردپرس
 •  ایجاد صفحه ثبت نام انحصاری در سایت خود
 • یک پیشخوان “حساب من” برای کاربران سایت خود ایجاد کنید برای کاربران خود یک صفحه ورود همسان با قالب ایجاد کنید که با سایت شما مطابقت داشته باشد
 • ویرایشگر فرم ثبت نام 38 نوع فیلد مختلف را در اختیار شما میگذارد تا کاربرانتان هنگام ثبت نام آن ها را پر کنند.
 • ویرایشگر فرم ثبت نام
 • دارای 34 فیلد برای ساحتن فرم کافیه فیلد های مد نظرتان را در محیط طراحی بکشید و رها کنید تا یک فیلد جدید اضافه شود.

نه تنها میتوانید از پرداخت به ازای هر پست برای ارسال های کاربران استفاده کنید افزونه ناحیه کاربری وردپرس نیز این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید با مدل اشتراکی نیز کار کنید:

 • ایجاد یک بسته اشتراکی برای تعداد مشخصی پست در یک ماه
 • ایجاد بسته اشتراکی تا کاربران بعد از تهیه آن بتوانند محتوای قفل شده سایت شما را ببینند
 • بسته به نوع بسته اشتراکی که انتخاب می کنید می توانید بین چرخه صورت حساب روزها، ماه ها یا سالها ( یا یک دوره یکبار مصرف) یکی را انتخاب کنید و همچنین میتوانید تعداد دوره های صورت حساب را تعیین کنید ( به عنوان مثال ممکن است بخواهید این هزینه را در 12 ماه تقسیم کنید.)

یک قابلیت بزرگ دیگر که وجود دارد این است که میتوانید این اجازه را به کاربرانتان بدهید تا یک دوره آزمایشی از بسته اشتراکی شما استفاده کنند که دوباره میتوانید برای دوره مدت زمان روز ها ، هفته ها ، ماه ها یا حتی سال ها را انتخاب کنید.

به عنوان یک توصیه ، پیشنهاد میکنیم فقط از برخی فیلد استفاده کنید تا کاربران بتوانند به راحتی در تارنمای شما ثبت نام کنند. شما نیز میتوانید این امکان را ایجاد کنید تا کاربران شما بعد از ثبت نام به فرم دیگری هدایت شوند تا بقیه اطلاعات پروفایل کاربریشان را تکمیل کنند.

تنظیمات افزونه User Frontend Pro

تنظیمت افزونه User Frontend Pro

درست مانند ویرایشگر پست در اینجا هم میتوانید تنظیمات دقیق را برای فیلد های که میخواهید انتخاب کنید استفاده کنید. مثلا در تنظیمات نام کاربری میتوانید تعداد محدودیت نویسه ها را نیز وارد کنید.
بعد از ذخیره فرم میتوانید روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید تا یک نگاهی به فرم جدیدتان بیندازید.

تنظیمات ویرایشگر

از طریق بخش اشتراک ها در افزونه ناحیه کاربری وردپرس شما میتوانید چندین اشتراک مختلف برای سایت خود ایجاد کنید. در اسکرین شات بالا تنظیمات مختلف پرداخت و دوره ها را مشاهده کردید. اما شما همچنین میتوانید تعداد محدودیت ارسال ها و دسترسی به محتوای ویژه را از این بخش تنظیم کنید.

ماژول های کاربردی افزونه ناحیه کاربری حرفه ای وردپرس

 • مدیریت نظرات (دیدگاه ها) – به کاربران این اجازه را بدهید تا دیدگاه های خودشان که زیر پست ها ارسال کردند مدیریت کنند
 • پیام شخصی – امکان ارسال پیام شخصی بین کاربران و مدیران سایت را بدهید
 • تحلیل کاربر – این ماژول اطلاعات مهم کاربران را مانند آیپی آدرس ، کشور ، منطقه زمانی ، مرورگر و اطلاعات سیستم عامل را هنگامی که یک کاربر پستی در سایت شما ارسال میکند را جمع آوری میکند
 • ثبت نام و ورود از طریق شبکه های اجتماعی – به کاربرانتان اجازه دهید تا عملیات ثبت نام و ورود در سایت شما را از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر و گوگل یا لینکدین انجام دهند
 • سازنده بارکد – به کاربرانتان اجازه ساخت بارکد برای هرکدام از پست هایشان را بدهید
 • User Activity – این ماژول امکان این را به کاربران و مدیران میدهد تا ببینند چه فعالیت هایی در سایت در حال انجام است
 • اعلان پیامکی – با این ماژول شما میتوانید هر زمان که یک کاربر در سایت پستی را ارسال کرد یک اعلان پیامکی دریافت کنید
 • Zapier – به این سرویس باور نکردنی متصل شوید و و اطلاعات خود را به هزاران سرویس دیگر ارسال کنید! ایده آل برای ادغام های بی حد و حصر!
 • فهرست کاربران (User Directory) – این ماژول یک فهرست قابل گردش از کاربران در اختیار شما قرار میدهد چیزی که برای کاربران ثبت نام شده و مهمان سایت شما قابل مشاهده است و به معنای واقعی کلمه یک سایت اجتماعی برای شما میسازد.
 • و ده ها ماژول دیگر مانند ماژول های ارسال اعلان ایمیل و…

با خرید User Frontend Pro از راست چین از پشتیبانی و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.

لینک دانلود محصول


بررسی و دانلود افزونه User Frontend Pro، افزودن مطلب توسط کاربر در وردپرس اورجینال

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا