خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه اورجینال

بررسی و دانلود افزونه Snip، افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ اورجینال

بررسی و دانلود افزونه Snip، افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ اورجینال

بررسی و دانلود افزونه Snip، افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ اورجینال

لینک دانلود محصول


بررسی و دانلود افزونه Snip، افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ اورجینال

افزونه Snip| افزونه نشانه گذاری Snip | افزونه نشانه گذاری اسکیما | افزونه حرفه ای نشانه گذاری محتوا

معرفی افزونه Snip افزونه نشانه گذاری وردپرس

به اسنیپ پرفروش ترین افزونه نشانه گذاری اسکیمای جهان خوش آمدید! افزونه Snip یک افزونه وردپرس سئو برای افزون اسکیما به سایت وردپرس است. افزونه نسانه گذاری اسکیما اسنیپ یک افزونه وردپرس نوآورانه در زمینه داده های ساختاریافته و اسکیما برای وردپرس است که اسنیپت های غنی و نتایج جست و جوی غنی ایجاد می کند. داده های ساختاریافته به موتورهای جست و جو کمک می کند تا ماهیت محتوای صفحه شما را متوجه شوند و فهم کاملی از آن بدست آورند. یعنی یک تاثیر جانبی خارق العاده تا نتایج خیره کننده ای در نتایج جست و جوی گوگل، یاندکس، بینگ، یاهو و… مشاهده کنید.

SNIP: Structured Data Plugin for WordPress

کدام یک از نتایج جست و جوی زیر بیشتر جلب توجه می کند؟ پس هرچه زودتر استفاده از داده های ساختار یافته را در اولویت کارتون قرار دهید.

تاثیر استفاده از افزونه نشانه گذاری Snip در نمایش نتایج گوگل

موتورهای جست و جو سعی دارند تا مثل یک انسان فکر کنند. هدف شما وقتی یک عبارت در موتور هایی مثل گوگل جست و جو می کنید چیست؟ صد البته که میخواهید بهترین و مناسب ترین نتیجه رو بدست بیاورید. حالا بهترین نتیجه چیست؟ صد البته موردی که بهترین مطالب را ارائه میدهد. ولی آیا همه چیز در بهتر بودن مطالب خلاصه میشود؟

در میدان رقابت ، کسی که محتوای خود را بهتر به موتورهای جست و جو بفهماند پیروز می شود. پس اگر محتوای ضعیف تری نسبت به رقبا دارید زیاد نگران نباشید! چون با افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ می توانید جایگاه بالاتری در نتایج جست و جو داشته باشید!

افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

اسنیپ با 4000 فروش موفق تا این لحظه و امتیاز 4.70 از 5 (از طرف خریداران) در کدکنیون ، 8 سال است که جایگاه پرفروش ترین افزونه داده های ساختاریافته و اسکیماساز را با قیمت 59 دلار (معادل 1,400,000 تومان) از آن خود کرده است و به شما اطمینان می دهم با خرید افزونه اسنیپ از بسیاری از افزونه های جانبی مشابه بی نیاز خواهید شد.

معرفی افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

امکانات افزونه حرفه ای نشانه گذاری محتوا اسنیپاسکیمای محصول در افزونه نشانه گذاری اسکیمااسکیمای recipt در افزونه نشانه گذاری اسکیماافزونه نشانه گذاری Snip اسکیمای رویداداسکیمای دوره آموزشی در افزونه اسنیپافزونه حرفه ای نشانه گذاری محتواافزونه نشانه گذاری Snip اسکیمای faqافزونه نشانه گذاری اسکیماافزونه نشانه گذاری Snip

نشانه گذاری داده های ساختاریافته به صورت خودکار

داده های ساختاریافته در وردپرس یک مبحث تکنیکال است. فقط یک اسکیما بسازید و بقیه کارها را به اسنیپ محول کنید!

به این قابلیت “اسنیپت های سراسری” میگوییم. یک اسنیپت سراسری بسازید و با وضع مجموعه ای از قوانین ، به اسنیپ بگویید که در کجا باید آن را به صورت خودکار قرار دهد!

با این کار نیازی به تنظیم اسکیما برای هر نوشته ، محصول و … ندارید و اسنیپ با توجه به قوانین شما ، به صورت خودکار هر جایی که لازم است ، تنظیمات لازم را انجام می دهد. به همین سادگی تمام شد!

مستندات

خرید افزونه اسنیپ

آموزش صفر تا صد داده های ساختاریافته و نحوه کار قدم به قدم با افزونه اسنیپ به زبان فارسی تهیه شده است تا بدون هیچ نگرانی ای استاد اسنیپ شوید!

سئو

جای هیچ بحثی وجود ندارد که داده های ساختاریافته باعث می شوند رتبه بالاتری در موتورهای جست و جو بدست آورید! این اتفاق به این علت است که تکه کدهای اسنیپت ، به موتورهای جست و جو می فهمانند که قرار است چه نوع محتوایی در سایت شما پیدا کنند. این کدها به فهم بهتر موتورهای جست و جو کمک می کنند. از طرفی دیگر داده های ساختاریافته در نتایج جست و جو به عنوان نتایج غنی با ظاهری متفاوت از دیگر سایت ها نمایش داده می شوند که در جذب کاربر تاثیر بسزایی دارد! (نمونه نتایج غنی را می توانید در تصاویر معرفی اسکیماها مشاهده کنید)

افزایش تعداد کلیک (نرخ CTR)

برای یک جست و جو ، میلیون ها نتیجه وجود دارد و مطئنم که شما میخواهید، کاربر سایت شما را انتخاب کرده و روی آن کلیک کند. این کار را می توان با نمایش متفاوت سایت شما نسبت به بقیه سایت ها انجام داد! اسکیماهایی که به عنوان داده های ساختاریافته در وردپرس وارد می کنید ، در اغلب اوقات باعث ایجاد اسنیپت های غنی یا نتایج جست و جوی غنی می شوند. پس نتایج متفاوت به نظر می رسند به عنوان مثال بزرگتر هستند ، تصویر دارند ، در کنار آن ها 5 ستاره به چشم میخورد یا قیمت ، موجودی انبار و بسیاری داده دیگر را نمایش می دهند.

باور کنید! مطئنم که همین را می خواهید! اسنیپ به شما تضمین می دهد که از رقبا پیشی میگیرید!

زمینه های سفارشی اضافه کنید (برای خواص اسکیما)

مخترع و طراح اولین سازنده داده های ساختاریافته در جهان به شما امکان می دهد تا همه چیز را همانطور که میخواهید پیکربندی کنید! صد البته که شما میخواهید همه چیز تا حد امکان خودکار باشد و این با اسنیپ شدنی است!

به اصطلاح “انواع زمینه” ، خواص اسکیماها را به صورت خودکار و متفاوت برای هر نوشته پر می کند. شما می توانید داده ها را از ووکامرس یا اصلا هر داده ای از دیتابیس متای نوشته وردپرس را بارگیری کنید!

آیا زمینه ها را با افزونه Advanced Custom Fields یا ACF ساخته اید؟ اسنیپ می تواند این داده ها را به صورت خودکار بخواند و در یک اسکیما قرار دهد!

به شدت بهینه شده

من برای سرعت خیلی ارزش قائل هستم. اسنیپ هیچ گونه فایل CSS ، Javascript ، تصاویر و هرچیز دیگری را در فرانت اند بارگیری نمی کند!

داده های ساختاریافته فقط در جایی که واقعا به آن ها نیاز است ، قرار داده می شوند. علاوه بر این متن های کوچک اسنیپت فقط توسط موتورهای جست و جو قابل خواندن هستند و این بدین معناست که موتورهای جست و جو مجبور به خواندن و نمایش این کدها نیستند پس به هیچ عنوان سرعت شما کاهش نمی یابد ، حتی در سمت سرور!! اسنیپ از منابع سرور بسیار کم استفاده می کند. فقط فایل های PHP ای که واقعا به آن ها نیاز است بارگیری می شوند آن هم فقط در صفحه تنظیمات اسنیپ!

پیش نیازهای افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

 • این افزونه به PHP نسخه 7.3 و بالاتر برای عملکرد صحیح نیاز دارد
 • نسخه پیشنهادی PHP توسط اسنیپ ، نسخه 7.4 است
 • شما به وردپرس 5.0.0 . بالاتر نیاز دارید.
 • هر لایسنس فقط بر روی یک دامنه کار می کند.
 • جهت استفاده از افزونه باید ioncube loader بر روی هاست فعال باشد (به صورت پیشفرض ioncube در تمامی هاست ها فعال است).

طبق مقاله چاپ شده در TorqueMag در سال 2017 ، بعد از افزودن داده های ساختاریافته به سایت ، نتایج زیر بدست آمد:

 • +12.13% کاربر جدید
 • +18.47% افزایش ترافیک سازمانی
 • افزایش +2.4 برابری بازدید صفحات
 • +13.75% افزایش مدت زمان ماندن کاربر در صفحه

پیش نمایش محیط کاربری افزونه اسنیپ

1- راه اندازی سریع

راه اندازی سریع افزونه Snip

تنظیمات افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

تنظیمات افزونه نشانه گذاری Snip

بخش فعال سازی افزونه

تنظیمات افزونه نشانه گذاری Snip

ویرایش الگوی اسکیما

تظیمات افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

صفحه ویرایش نوشته

ویرایش نوشته در افزونه نشانه گذاری Snip

تنظیمات داده های ساختاریافته

تنظیمات افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

با خرید افزونه اسنیپ از راست چین ، پشتیبانی سریع و حرفه ای (کمتر از 24 ساعت) و بروزرسانی های مداوم را تجربه کنید.

سوالات متداول

 • من از افزونه رنک مث (Rank Math) یا یوست (Yoast) استفاده می کنم. آیا لازم است اسنیپ را بخرم؟

  دوست عزیزم انتخاب کاملا به عهده توعه ولی خوبه که یه نکته رو بهت بگم. به عنوان مثال قیمت کل افزونه سئوی Rank Math معادل 59دلار/در سال و قیمت افزونه اسنیپ معادل 59 دلاره. با این وجود تعداد فروش افزونه اسنیپ نسبت به افزونه های فوق در بازارهای جهانی به مراتب بیشتره. پس قضاوت رو میذارم به عهده خودت که آیا افزونه اسنیپ که به صورت تخصصی در زمینه ساخت داده های ساختاریافته و اسکیما ساخته شده بهتره یا بخشی از یک افزونه سئو

 • آیا می‌توانم به صورت همزمان از افزونه های سئو مثل Yoast و اسنیپ در یک سایت استفاده کنم؟

  بله! بهتون پیشنهاد میکنم که در کنار افزونه سئو ، حتما اسنیپ رو تهیه کنید. اسنیپ با افزونه های محبوب مثل Yoast سازگاره و میتونه بدون مشکل در کنار اون ها فعالیت کرده و داده های ساختاریافته خودش رو جایگزین کنه.

 • آیا افزونه اسنیپ به صورت اورجینال تهیه شده؟

  بله! اصالت محصول قبل از انتشار توسط راست چین تایید شده و نسخه اورجینال با کمترین تغییرات ممکن در جهت راست چین سازی به شما ارائه میشه.

 • چرا اسنیپ رو از راست چین بخرم؟

  راست چین در کنار تضمین کیفیت ، اصالت محصول رو به شما اطمینان میده. من به شما قول میدم که نسخه ای که در راست چین ارائه میشه کامل ترین نسخه موجود در ایرانه و در غیراینصورت اگه ثابت کردی که نسخه بهتری از این افزونه در مارکت وجود دارد ، با نهایت احترام مبلغی که پرداخت کردی رو بهت عودت میکنم. توجه داشته باش که نسخه های موجود در بازار دستکاری شدن و نسخه های رایگان یا ارزان حاوی کدهای مخرب هستن. پس اکیدا بهت توصیه میکنم نسخه اورجینال رو تهیه کنی.

 • آیا امکان بازگشت وجه در صورت عدم رضایت وجود داره؟

  بله! اگه مشکلی در افزونه اسنیپ وجود داشت که توسط پشتیبانی یا در بروزرسانی های آینده برطرف نشد ، با احترام کل مبلغ عودت داده میشه.

 • آیا با یکبار خرید امکان نصب بینهایت افزونه در دامنه های مختلف وجود داره؟

  متاسفانه خیر! چون برای این افزونه هزینه و وقت زیادی صرف شده و با هر بار خرید فقط امکان فعال سازی یک دامنه وجود داره. ولی نگران نباش! برای خریدهای بعدی به پشتیبانی محصول تیکت بزن تا کد تخفیفت رو دریافت کنی!

لینک دانلود محصول


بررسی و دانلود افزونه Snip، افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ اورجینال

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا