خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
قالب اورجینال

دانلود قالب مدیریتی Dore پوسته HTML حرفه ای | پنل مدیریتی دوره + بسته نصبی

دانلود قالب مدیریتی Dore پوسته HTML حرفه ای | پنل مدیریتی دوره + بسته نصبی

دانلود قالب مدیریتی Dore پوسته HTML حرفه ای | پنل مدیریتی دوره + بسته نصبی

لینک دانلود محصول


دانلود قالب مدیریتی Dore پوسته HTML حرفه ای | پنل مدیریتی دوره + بسته نصبی

قالب HTML دوره |  قالب مدیریتی Dore | قالب پنل مدیریت حرفه ای دوره | قالب مدیریتی دوره | Dore

قالب HTML صبا پوسته کاملا حرفه ای پنل مدیریتی | خرید و دانلود قالب مدیریتی Dore

پشتیبانی قالب مدیریتی Dora به صورت 24 ساعته ازطریق ارسال ایمیل انجام می پذیرد

قالب مدیریتی Dore پوسته حرفه ای پیشخوان

قالب HTML صبا (نسخه انگلیسی با نام dore) از محدود قالب هایی هست که بعد از انتشار در بازه زمانی 1 ماه توانست رکورد فروش بیش از 100 فروش را بشکند و در همین بازه زمانی کوتاه بعنوان قالب محبوب معرفی شود.

ویژگی های اصلی قالب HTML صبا

جادو در جزئیات

قالب مدیریتی Dore ، ترکیبی از طراحی خوب، کد با کیفیت و تمیز و توجه به جزئیات است. ما از jQuery استفاده کردیم. تلاش ما بر این بوده است که در تام صفحات، یکپارچگی طراحی را رعایت کرده و و تمام بخشها را به گونه ای طراحی کنیم که دارای بالاترین سطح تجربه کاربری باشد. امیدواریم که از آن لذت ببرید.

ویژگی ها در یک نگاه

ما سعی کردیم که یک قالب مدیریت با jquery ایجاد کنیم تا دارای کمترین خطا و بیشترین سازگاری با تمامی احتمالات ممکن باشد. نه تنها سازگاری با موارد فنی، بلکه این قالب به صورت چندمنظوره طراحی شده است و با هر شغل، کسب و کار و وبسایت مدیریتی سازگار است.

طراحی دلپذیر

این مطلقا شناور نیست، اما این واقعا به ما انگیزه می دهد تا محصولاتی را پیدا کنیم که برای کاربر تجربه خوبی ایجاد می کنند. بنابراین ما خیلی از رنگ ها و تم ها و اجزای زیادی را در این قالب برای کاربران قرار دادیم. حتی تمام اجزا با تمام زبان ها سازگار هستند و تماما قابل ویرایش و شخصی سازی است.

ما در قلب پروسه طراحی از بهترین تجربه های کاربری برای شما استفاده کرده ایم.

نمودار های فوق العاده

نمودارها اغلب به نظر می رسد زشت و ریتم طراحی را مختل می کند و این یک معظل بزرگ است. ما برروی یک کتابخانه ی نمودار تمرکز کردیم و سعی کردیم نمودارها طوری باشند که برطبق تمام اصول طراحی قالب باشند. مانند رعایت رنگ و سایه ها و حاشیه ها و شخصی سازی آنها طرح بندی برای مشاغل ما برای انواع مشاغل، انواع طرح بندی ها و رنگ بعدی ها را فراهم آورده ایم.

لیست صفحات با قالبیت نمایش وضعیت تغییر قابلیت، تغییر انتخاب و انتخاب تمام قابلیت ها، طرح بندی برامه با یک منوی اضافی، احراز هویت و طرح بندی خطا که طراحی متفاوت از صفحات خطا، تمرکز اصلی ما بود ما همچنین صفحه جزئیات را با تب هایی که می تواند اجزای بسیاری را نگه داری کند ایجاد کردیم.

منوی هوشمند

به جای منو های قدیمی با ساختار آکاردیون، که به نظر پیچیده تر می آید، ما 2 پانل را ایجاد کردیم وصفحات را دسته بندی کردیم. منوی پیشفرض منوی زیر پانل را پنهان می کند، زمانی که رزولوشن صفحات کمتر شود پانل دوم مخفیمی شود و با کلیک روی منوی اصلی باز خواهد شد.

همچنین میتوانید منو را به طول کامل پنهان کنین و یا تنها از پانل اصلی استفاده نمایید. تمام عناصری که در این قالب استفاده شده است کاملا (open source) است.

پیشاپیش از شما کاربران گرامی بابت خرید و امتیازدهی به قالب مدیریتی Dore سپاسگزاریم

لینک دانلود محصول


دانلود قالب مدیریتی Dore پوسته HTML حرفه ای | پنل مدیریتی دوره + بسته نصبی

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا