خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید 2021

دانلود پاورپوینت ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید 2021

دانلود پاورپوینت ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید

 

پاورپوینت ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

برای هر کسب‌وکار جدید و استارتاپی، همه چیز از یک ایده شروع می‌شود. ایده‌ای ناب و کاربردی که شرایط زندگی را بهتر کند، قطعا با استقبال بالایی روبه‌رو خواهد شد. اما یک ایده هر چه قدر هم که پتانسیل داشته باشد، بازهم در ابتدای کار نیاز به سرمایه‌گذاری دارد. بهتر است با بررسی و شناخت ذهن و علاقه‌مندی‌های سرمایه‌گذاران، چیزی را به شانس واگذار نکنیم و شروع کار خود را با داشتن سرمایه‌گذار هر چه قوی‌تر رقم بزنیم. در اینجا ۲۱ ایده برای شروع یک کسب‌وکار جدید معرفی می‌شود که برای سرمایه‌گذاران جذاب است.

اگر به دنبال کسب‌وکارهای مورد علاقه‌ی سرمایه‌گذاران هستید، شاید بهتر است بدانید چندین ایده‌ی کاربردی برای شروع وجود دارد. حال سوالی که مطرح می‌شود، این است: چرا مردم، سریع دست به کار نمی‌شوند؟

پاسخ این است که این ایده‌ها در کنار کاربردی بودنشان، بسیار چالش برانگیزند اما دست‌یابی به آنها، غیرممکن نیست.

۱. انرژی

انرژیِ کم‌هزینه، به طور مستقیم باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود. به طور کلی باید گفت که هر دستاوردی که تولید انرژی از منابع انرژی حال حاضر را کم‌هزینه‌تر کند، دستاوردی انقلابی خواهد بود و این مسئله در مورد استخراج انرژی از منابع انرژی امروزه نیز صدق می‌کند. شکل‌های جدیدتر منابع انرژی شامل انرژی خورشیدی، انرژی بادی، سوخت زیستی اتانول و دیگر سوخت‌های زیستی می‌شوند؛ مثل هیدروژن، توریم و… .

۲. هوش مصنوعی

این ایده به همان اندازه که دست بالا گرفته می‌شود، ایده‌ای انقلابی محسوب می‌شود. باید خاطر نشان کرد که تاکنون موفقیت بزرگی در این زمینه حاصل نشده‌ است و همچنین تا کنون ماشینی با هوش مصنوعی کامل ساخته نشده است. هر محصولی که با هوش مصنوعی از خود، خلاقیت یا منطق نشان دهد به‌شدت مورد استقبال قرار می‌گیرد.

۳. روبات‌ها

هم اکنون از روبات‌ها در بخش تولید کارخانه‌ها و تجهیزات نظامی استفاده می‌شود. با این حال برای مصرف‌کنندگان، تنها تعداد محدودی روبات ساخته شده است. اگرچه برخی از افراد استفاده از روبات‌ها را به منزله‌ی اخراج نیروی انسانی می‌دانند، اما ربات‌ها در بهبود و پیشرفت زندگی بشر به شدت تاثیرگذارند و نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت.

در زمینه‌ی روبات‌ها امکان خلاقیت بسیار بالاست. به عنوان مثال، همانطور که در مورد فناوری جی‌پی‌اس شرکت گارمین (Garmin) رخ داد، در سایر زمینه‌ها نیز، به جای اینکه لازم باشد یک نرم‌افزار یا سخت‌افزار روباتیک را از صفر طراحی و تولید کرد، می‌توان با تطبیق دادن فناوری‌های نظامی برای نیازهای مصرف‌کنندگان عادی به پیشرفت‌ها و نوآوری‌های جدید دست یافت.

در ایران، صنعت روباتیک و بومی‌سازی روبات‌های دارای کاربرد در کارخانه‌ها در وضعیت چندان مناسبی نیست و بسیاری از روبات‌های مورد استفاده در خطوط تولید، از دیگر کشورها وارد می‌شوند. با توجه به رشد فعلی این صنعت در کشورمان و برگزاری مسابقات و دوره‌های آموزش روباتیک، به نظر می‌رسد موقعیت مناسبی برای علاقه‌مندان ایجاد شده تا خلاقیت و نوآوری خود را به نمایش بگذارند.

  و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

۱. انرژی

۲. هوش مصنوعی

۳. روبات‌ها

۴. زیست‌فناوری

۵. مراقبت‌های سلامتی

۶. نرم‌افزارهای سازمانی

۷. آب و غذا

۸. ارتباط از راه دور

۹. زیرساخت اینترنت

۱۰. دولت‌ها

۱۱. واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

۱۲. علم

۱۳. کشورهای در حال توسعه

۱۴. میلیون‌ها شغل

۱۵. برنامه‌نویسی

۱۶. هالیوود (نسخه‌ی ۲)

۱۷. تنوع‌بخشی

۱۸. رفت‌وآمد

۱۹. داروسازی

۲۰. خدمات مالی

۲۱. آموزش و پرورش

 

عنوان : ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید

دانلود پاورپوینت ۲۱ ایده‌ جذاب برای شروع یک کسب و کار جدید 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا