خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت پیرومانیا یا جنون آتش افروزی 2021

دانلود پاورپوینت پیرومانیا یا جنون آتش افروزی 2021

دانلود پاورپوینت پیرومانیا یا جنون آتش افروزی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت پیرومانیا یا جنون آتش افروزی

 

پاورپوینت پیرومانیا یا جنون آتش افروزی شامل 15 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

افرادی که مبتلا به جنون آتش افروزی یا همان پیرومانیا هستند علاقه شدیدی در بر پا کردن مکرر حریق عمدی دارند و احساس رضایت پس از انجام عمل آتش افروزی می‌کنند.

این افراد علاقه‌ مندی، شیفتگی و کنجکاوی زیادی نسبت به وسایل آتش نشانی دارند.

این افراد احساس تنش و یا تحریک عاطفی قبل از عمل آتش افروزی را دارند.

احساس لذت، رضایت یا رهایی به هنگام آتش‌ افروزی یا موقع مشاهده یا شرکت در پیامدهای پیرومانیا دارند.

علائم و نشانه های اختلال جنون آتش افروزی

خصوصیات مرتبط با آن عبارتند از؛ احساس تنش یا انگیختگی عاطفی پیش از آتش افروزی، شیفتگی، علاقه یا کنجکاوی و مجذوبیت نسبت به آتش، فعالیت ها و تجهیزات مرتبط با آتش نشانی، احساس لذت، رضایت یا تسکین هنگام آتش افروزی یا هنگام مشاهده حریق یا شرکت در پیامدهای آن.

بیماران ممکن است پیش از شروع آتش افروزی تدارکات پیشرفته قابل ملاحظه ای درنظر بگیرند. جنون آتش افروزی با ایجاد حریق از این نظر متفاوت است که حالت دوم به منظور نفع مالی، انتقام گیری یا سایر دلایل انجام می شود و از قبل برنامه ریزی شده است.

مبتلایان به جنون آتش افروزی از تماشاگران همیشه حاضر حریق در حوالی منزل خود هستند، به کرات زنگهای خطر را به دروغ به صدا درمی آورند و نسبت به احضار آتش نشانی علاقه نشان می دهند. کنجکاوی آنها بسیار مشهود است ولی نسبت به اعمال خود هیچ گونه احساس پشیمانی ندارند و نسبت به پیامدهای حریق برای زندگی انسانها و اموال آنها بی تفاوت هستند.

آتش افروزها ممکن است از تخریب ناشی از حریق احساس رضایت کنند و اغلب سرنخ های آشکاری برجا می گذارند. خصوصیات شایع همراه عبارت است از: مسمومیت الکلی، کژکاری جنسی، ضریب هوش کمتر از حد طبیعی، ناکامی های شخصی مزمن و نفرت از صاحبان قدرت. در برخی موارد آتش افروزها با آتش دچار تحریک جنسی می شوند.

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

علائم و نشانه های اختلال جنون آتش افروزی

همه گیر شناسی

بیماری های همراه

رفتار درمانی

 

عنوان : پیرومانیا یا جنون آتش افروزی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 15

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پیرومانیا یا جنون آتش افروزی

دانلود پاورپوینت پیرومانیا یا جنون آتش افروزی 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا