خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت اداره شرکت تضامنی 2021

دانلود پاورپوینت اداره شرکت تضامنی 2021

دانلود پاورپوینت اداره شرکت تضامنی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت اداره شرکت تضامنی

 

پاورپوینت اداره شرکت تضامنی شامل 28 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

طبق قانون تجارت، شرکت تضامنی توسط مدیر یا مدیرانی که به‌وسیله شرکا انتخاب می‌شوند اداره می‌شود. بنابراین، انجام هر فعالیتی توسط شرکت، بدون انتخاب مدیر غیرممکن خواهد بود و هر معامله‌ای که به‌نام شرکت انجام شود، چه توسط شریک و چه توسط مدیر شرکت، فضولی بوده و تابع مقررات معامله فضولی است و باید همه‌ی شرکا آن‌را تنفیذ کنند.

نصب مدیر

مدیر یا مدیران شرکت تضامنی باید با اتفاق‌نظر تمام شرکا انتخاب شوند. با این حال شرکاء می‌توانند ضمن شرکت‌نامه یا اساسنامه، انتخاب از راه اکثریت آرا را پیش‌بینی کنند. تعداد مدیران از طریق اساسنامه یا از طریق توافق جداگانه مشخص می‌شود.

تعیین مدیر یا مدیران باید مقارن تشکیل شرکت و قبل از تقاضای ثبت آن به عمل آید. زیرا یکی از مدارکی که لازم است، برای ثبت شرکت، به مرجع ثبت شرکت‌ها داده شود نوشته‌ای است به امضای مدیر شرکت، حاکی از پرداخت تمام سرمایه نقدی یا غیر نقدی با تعیین قیمت آن‌ها و این امر، همان‌طور که معلوم است، وجود مدیر شرکت را قبل از ثبت شرکت ایجاب می‌کند.

قانون در مورد تشریفات انتخاب مدیر ساکت است و ظاهرا انتخاب مدیر می‌تواند در شرکت‌نامه به عمل آید، یا ضمن اساسنامه و یا به موجب توافق جداگانه. ولی اداره ثبت شرکت‌ها، نمونه‌هایی از شرکت‌نامه از پیش تنظیم نموده که جهت ثبت شرکت نام مدیر باید در آن قید شود و از آنجا که ثبت شرکت و تقدیم شرکت‌نامه، الزامی است می‌توان نتیجه گرفت که تعیین مدیر باید در شرکت‌نامه صورت پذیرد. البته مدیران بعدی ممکن است به موجب سند دیگری تعیین شوند.

مدیر یا مدیران شرکت تضامنی می‌توانند یک شخص حقیقی یا حقوقی باشند.

   و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

نصب مدیر

عزل مدیر

مدت مدیریت

قلمرو اختیارات مدیر

مسئولیت‌های مدنی مدیر شرکت

مسئولیت‌های مدنی مدیر شرکت در قبال شرکا

مسئولیت‌های مدنی مدیر در مقابل اشخاص ثالث

مسئولیت کیفری مدیر

اداره شرکت تضامنی در صورت تعدد مدیران

نقش مستقیم شرکا در اداره شرکت

پایان

 

عنوان : اداره شرکت تضامنی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 28

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

اداره شرکت تضامنی

دانلود پاورپوینت اداره شرکت تضامنی 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا