خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر

 

پاورپوینت زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر شامل 44 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

علاّمه شهید، آیت الله سید محمد باقر صدر، یکی از بزرگترین اندیشمندان مسلمان ـ و به تعبیر امام خمینی: «مغز متفّکر اسلامی» ـ در تاریخ اسلام به ویژه در قرن چهاردهم هجری است. فقیهی جامع الشرایط، فیلسوفی اجتماعی، مفسّری بزرگ، متفکری آگاه به فرهنگ و علوم زمانش‌ نویسنده ای توانمند و پر کار و سیاستمداری هوشمند و شجاع و دردمندکه گاه به شهید خامس نیز لقب گرفته است.

از میلاد تا مدرسه

سید محمدباقر صدر در تاریخ 25 ذی القعده 1353 در شهر مقدس كاظمین دیده به جهان گشود و دومین فرزند خانواده بود. اجدادش همه از عالمان دین بودند: پدرش سید حیدر كه جوانمرگ شد، پدربزرگش آیت الله العظمی سید اسماعیل صدر كه یكی از مراجع بزرگتقلید شیعه در نیمه اول قرن چهارده اسلامی بود و در سال 1338 ق. وفات كرد. و دیگر اجدادش كه شاخه‌هایی سرسبز و پربار از شجره پربركت «خاندان صدر» و از تبار غیرتمند و پاك امام کاظم علیه السلام بوده‌اند و در سرزمین ایران، لبنان و عراق از پاسداران فرهنگ و اندیشه و دانش و دین بشمار می‌رفته اند.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

از میلاد تا مدرسه

در نجف اشرف، شهر امامت و فقاهت

تعلیم و تربیت

حزب دعوت اسلامی

جماعه العلماء

حمایت از امام

دوران مرجعیت

تحریم پیوستن به حزب بعث

در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی

با قرآن در صحنه

صدر شهادت

تاریخ شهادت محمد باقر صدر و خواهر بزرگوارش

پیام امام خمینی “ره” در شهادت آية الله صدر

باقیات صالحات

پایان

 

عنوان :  زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر

دانلود پاورپوینت زندگینامه شهید سید محمدباقر صدر 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا