خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست 2021

دانلود پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست 2021

دانلود پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست

پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

بحثی مهم در میان سرمایه‌گذاران بازار سهام این است که آیا بازار کارا است؟ به این معنی که آیا می‌توان در هر زمانی تمام اطلاعات شکل گرفته‌ی فعالان بازار را در دسترس داشت؟ نظریه‌های مالی، ذهنی بوده و وابسته به طرز فکر نظریه‌پردازان خود هستند. یعنی در امور مالی هیچ قانون اثبات شده‌ای وجود ندارد و فقط ایده‌هایی برای توضیح اینکه بازار چگونه کار می‌کند، مطرح شده است. در این مبحث به این مسئله می‌پردازیم که در کجا، نظریه‌ بازار کارا در توضیح رفتار بازار سهام، ناتوان است.

فرضیه‌ بازار کارا (EMH) مدعی است که تمام سهام به بهترین شکل و بر اساس ویژگی‌های سرمایه‌گذاری ذاتی خود قیمت‌گذاری شده‌اند و همه‌ی فعالان بازار، به یک اندازه از دانش مربوط به این کار برخوردارند. در نگاه اول شاید به‌سادگی بتوان ضعف‌هایی را در نظریه‌ بازار کارا (که در دهه‌ی ۱۹۷۰ و توسط یوجین فاما (Eugene Fama) مطرح شده) مشاهده نمود، ولی در عین حال، کاوش در ارتباط این نظریه در محیط سرمایه‌گذاری مدرن نیز اهمیت دارد.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
اصول فرضیه‌ بازار کارا و مشکلات مربوط به آن
تعدیل فرضیه‌ بازار کارا
افزایش کارایی بازار
نتیجه‌گیری
پایان

 

عنوان : فرضیه‌ بازار کارا چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 296 کیلوبایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست

دانلود پاورپوینت فرضیه‌ بازار کارا چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا