خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت بررسی اثربخشی خود مهرورزی بر خستگی مهرورزی 2021

دانلود پاورپوینت بررسی اثربخشی خود مهرورزی بر خستگی مهرورزی 2021

دانلود پاورپوینت بررسی اثربخشی خود مهرورزی بر خستگی مهرورزی 2021

لینک دانلود محصول

فایل پاورپوینت بررسی اثربخشی خود مهرورزی بر خستگی مهرورزی و تاب آوری پرستاران بخش های مراقبت ویژه، در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش.

 

 

بخشی از متن:

پرستاران مهمترین و کلیدی ترین نیروی انسانی در محیط های بهداشتی هستند و بزرگترین گروه کاری تیم بهداشت و درمان را تشکیل می دهند. پرستاران به دلیل ماهیت شغلی در معرض خطر ناشی از مشکلات جسمی و روانی قرار دارند.

در بین گروه های پرستاری٫ پرستاران بخش مراقبت های ویژه نسبت به سایر پرستاران فشار کاری و بار کاری بیشتری را تحمل می کنند و به دلیل مواجه شدن با بیماری های شدید و مرگ بیماران٫ حجم زیاد کار و مواجه مکرر با موقعیت های استرس زا و استرس شغلی بیشتر در معرض اختلالات جسمی و روانی مثل خستگی مهرورزی و کاهش تاب آوری قرار می گیرند.

مهرورزی به توانایی درک آنچه دیگران احساس می کنند اطلاق می گردد و احساسی است که در نتیجه شاهد رنج دیگری بودن به وجود می آید. خستگی مهرورزی حالتی از خستگی مفرط و اختلال زیستی، روانی و اجتماعی در اثر مواجهه طولانی با استرس ناشی از مهرورزی است و مانند هر نوع خستگی دیگر، تمایل و تحمل رنج دیگران را در فرد کاهش می دهد.

در واقع خستگی مهرورزی تاوان و بهایی است که فرد مراقبت کننده در ازای کمک به بیماران پرداخت می کند. خستگی مهرورزی یکی از ابعاد سندرم فرسودگی شغلی است که روند بهبودی بیمار را نسبت به هر عامل دیگری بیشتر تهدید می کند و در پرستاران باعث کاهش کیفیت خدمات ارائه شده و افزایش غیبت از کار٬کاهش بازده کاری وتغییرات رفتاری و فیزیکی می شود در نتیجه شناخت و پیشگیری از خستگی مهرورزی باعث ارتقای بهداشت روانی و سطح بالایی کیفیت خدمات ارائه شده است.

مطالعه ای که بر روی میزان خستگی مهرورزی انجام داد مشخص شد پرستاران بخش مراقبت های ویژه با 40 درصد بیشترین شیوع بروز خستگی مهرورزی دارند.
و …

 

 

فهرست مطالب:

بیان مساله
مروری بر متون
اهداف و فرضیات
سوالات و جامعه آماری
ابزار گردآوری و تحلیل داده
روش انجام

این فایل با فرمت پاورپوینت در 30 اسلاید قابل ویرایش همراه با افکت برای ارائه کلاسی دانشجویان رشته پرستاری تهیه شده است.

دانلود پاورپوینت بررسی اثربخشی خود مهرورزی بر خستگی مهرورزی 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا