خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست 2021

دانلود پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست 2021

دانلود پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست

 

پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

سالها پیش « زیگموند فروید » نابغه روانپزشکی ، « اصل لذت » را معرفی کرد . این اصل بیان می‌کند که «‌ارگانیسم» در جستجوی محرکهایی است که به او « احساس لذت » بدهند و از محرکهایی که برای او «رنج» ‌و «‌درد» ایجاد کنند فاصله می گیرد  . جستجوی لذت و احتراز از رنج منجر به حرکت ما از نقطه ای که در آن قرار داریم به سوی نقطه دیگر می شود، نقطه ای که درآن لذت ببیشتری  می بریم یا رنج و فشار کمتری را متحمل می شویم . این «تمایل حرکت» را «انگیزش»‌ (Motivation) می نامیم . «‌لیبیدو»‌Libido  میزان انرژی سائق لذت است و شدت تمایل ارگانیسم را به لذت بردن نشان میدهد . «لیبیدو» دارای خواصی است که یکی از آنها «تحرک لیبیدو»‌ Libido mobility  نامیده میشود یعنی در گذر زمان سوژه های مختلفی هدف لیبیدو قرار می گیرند .

اگر در هر مرحله زندگی ، فرد به شیء لیبیدویی مربوط به آن دوره دست یابد و انرژی لیبیدویی تخلیه شود فرد ارضا شده و وارد مرحله بعدی میشود ، در صورتیکه عدم ارضاء لیبیدو در یک مرحله ، منجر به توقف در آن مرحله می شود (Libido Fixation) ، در واقع فرد در آرزوی بدست آوردن آنچه خاص آن مرحله بوده در آن ایستگاه متوقف می شود . زندگی شبیه به یک بازی است ، شاید هم باید بگوئیم همه بازی ها به نوعی «نماد زندگی» هستند . در یک بازی کامپیوتری برای عبور از یک مرحله و ورود به مرحله بعدی بازی ، باید میزان خاصی امتیاز جمع کرد در غیر اینصورت بازی مکرراً تکرار می گردد. در این نوشتار ، مراحل مختلف «بازی لیبیدو» را مرور می کنیم  و ویژگی های رفتار فرد را در هر مرحله مورد بررسی قرار می دهیم :

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

مرحله بازی با اسباب بازی ها
مرحله بازی با همبازی
بازی با همبازی  غیر همجنس
بازی های رقابتی
بازی های جنسی
بازی «مامان و بابا»‌
خط پایان 

 

عنوان : بازی های لیبیدویی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 408 کیلوبایت

تعداد صفحات : 48

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست

دانلود پاورپوینت بازی های لیبیدویی چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا