خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت اختلال هذیانی چیست 2021

دانلود پاورپوینت اختلال هذیانی چیست 2021

دانلود پاورپوینت اختلال هذیانی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت اختلال هذیانی چیست

 

پاورپوینت اختلال هذیانی چیست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه 

هذیان‌ها معمولاً در مورد موقعیت‌هایی هستند که وقوع آن‌ها امکان‌پذیر است و در زندگی واقعی محتمل هستند، مثل تعقیب‌ شدن، گرفتار عفونت شدن، یا اینکه کسی از راه دور عاشق فرد شود.

هذیان‌های عجیب و غریب را غیرمحتمل تلقی می‌کنند،‌مثل اینکه فردی از یک سیاره‌ی دیگر موجب حامله شدن بیمار شده باشد. این بیماری از اسکیزوفرنی بسیار نادرتر است،‌در زنان شایع‌تر از مردان است؛ اغلب موارد بین سن 40 تا 45 تشخیص داده می‌شوند اما وقوع آن در افراد جوان‌تر هم محتمل است.

معنی لغوی

هذیان به انگلیسی: delusion از نشانه‌های جنون روان‌پریشی بوده به معنی اعتقاد غلط در مورد یک حقیقت خارجی است که با وجود دلایل موجه و شواهد آشکار علیه آن بر آن اصرار می‌شود و این عقیده بر خلاف علاقهٔ رایج سایر اعضای فرهنگ شخص است

هذیان، عقیدهٔ کاذبِ عمیقاً تحکیم‌شده است که با هوش یا زمینهٔ فرهنگیِ درمانجو هماهنگ نیست. شایعترین انواع هذیان شامل هذیان‌های گزند و آسیب، مذهبی، بزرگ منشی، انتساب، و حسادت است. هذیان، با گفتار آشفته، واژه‌تراشی و توهم متفاوت می‌باشد.

 

 و …

فهرست مطالب

مقدمه
 معنی لغوی
 عوامل ایجاد اختلال هذیانی
 علائم و نشانه‌های هذیان 
 خلاصه ویژگی‌ها برای اختلال هذیانی
 انواع اختلالات هذیانی
 درمان هذیان .
 بستری کردن بیمار.
 روان دارو درمانی
پایان

 

عنوان : اختلال هذیانی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم :  1.42 مگابایت

تعداد صفحات : 42 

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت اختلال هذیانی چیست

دانلود پاورپوینت اختلال هذیانی چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا