خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت تعریف لعان چیست 2021

دانلود پاورپوینت تعریف لعان چیست 2021

دانلود پاورپوینت تعریف لعان چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت تعریف لعان چیست

 

پاورپوینت تعریف لعان چیست شامل 28 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

در فقه اسلامی اصطلاحی وجود دارد که به آن لعان گفته می شود. لعان به معنی قسم خوردن زن و شوهر و نسبت زنا دادن مرد به زن است. یعنی در این مراسم مرد طبق تشریفاتی سه بار قسم خورده و به همسر خود نسبت زنا می دهد و زن هم به همین شکل قسم می خورد و این نسبت و اتهام را رد می کند.

اگر روابط زن و مردی به لعان و مراسم آن برسد این زوج یاید از هم جدا شوند و دیگر هیچوقت نمی توانند دوباره با هم ازدواج کنند. اما در مورد اینکه این حکم شرعی چه شرایط و عواقبی برای زن و مرد دارد و ریشه فقهی آن کجاست و در قانون چطور استفاده می شود در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

لعان چه کارکردی دارد؟

کارکرد لعان در حد قذف

شرایط لعان چیست؟

اسباب لعان چیست ؟

لعان چه آثاری دارد ؟

لعان در ازدواج موقت

لعان در ارث

لعان و مهریه

پایان

 

عنوان : تعریف لعان چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 28

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تعریف لعان چیست

دانلود پاورپوینت تعریف لعان چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا