خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت روش جوهره ای 2021

دانلود پاورپوینت روش جوهره ای 2021

دانلود پاورپوینت روش جوهره ای 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت روش جوهره ای

دسته بندي : فنی و مهندسی » معماری

جزئیات و دریافت

توضیحات:
پاورپوینت روش جوهره ای، در 20 اسلاید.
در معماری، هر طرح يك سيستم است. طراحی فرايندی است که از تفکر شروع وبه يک محصول (بنا) ختم می شود، بنا محصول تجسم ، تخیل و تفکر است. معماران روش های متفاوتی را در پاسخ به سوالات طراحی در پیش می گیرند که یکی از آنها روش جوهره ای نام دارد. جوهره ها در واقع چکیده و متمرکز شده جنبه های مختلف مسائل پیچیده هستند وبازتابنده اندیشه های درونی این جنبه ها هستند.
جوهره ها در واقع چکیده و متمرکز شده جنبه های مختلف مسائل پیچیده هستند و بازتابنده اندیشه های درونی این جنبه ها هستند. استنفورد اندرسون درباره علاقه لویی کان به جان مایه ها و استفاده او از استعارات چنین می نویسد:
کان علاقه مند به فرمها و هستی اشیاء و جوهره آنها و عناصر و بیانگری آنها است، او می گوید من همواره به طبیعت پدیده ها و به ظهور و تبدیل آنها به نهایتشان فکر می کنم. هر ساختمانی در واقع پاسخی است به آنچه برایش اندیشیده شده و فضای آن مشخص کننده جایگاه انسان هاست.
اولین وظیفه هر معمار این است که برنامه ای را دریافت می کند و برگردان فضایی آنها را ارائه دهد و به این ترتیب لابی یعنی فضایی برای ورود راهرو یعنی یک گالری و بودجه یعنی اقتصاد.
طراحان برای جستجوی جوهره پروژه و بیان آن در قالب کانسپت روشهای بسیاری دارند. این جستجو در واقع تلاشی برای رسیدن به ایده هایی است که قسمتهای مختلف یک کانسپت پروژه را به هم می پیوندد و به عقیده کان ایده هایی که طراح را قادر می سازد بر شرایط موجود مسلط شود و آنچه را که باید به سرانجام برساند. یک راه عملکردی (پراگماتیک) عبارت است از بررسی برنامه و مشخص کردن سلسله مراتب موجود با این فرض که اصلی ترین مسأله (جوهره) آن است که در این سلسله مراتب، در جای نخست باشد. در نهایت نتیجه چنین بررسی ای می تواند در غالب تحلیلی از برنامه و یا یک دیاگرام گرافیکی ارائه شود.

عناوین بررسی شده در این پروژه به شرح زیر است:
مقدمه
آشنایی با روش جوهره ای
معرفی هتل هایت ریجنسی
آشنایی با مرکز فرهنگی فلامنکو
جمع بندی
منابع

دسته بندی: فنی و مهندسی » معماری

تعداد مشاهده:
38
مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.rar

فرمت فایل اصلی: pptx

تعداد صفحات: 20

حجم فایل:4,403
کیلوبایت

 قیمت:


15,000 تومان


پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

 
پرداخت و دریافت فایل

دانلود پاورپوینت روش جوهره ای 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا