خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی 2021

دانلود پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی 2021

دانلود پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی

پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی  30 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.
مقدمه:

سیستم قالب تونلی موسوم به قالب تونل فرم مجموعه ای ازقالب ها را شامل میشود که به پیمانکاران این اجازه را میدهد تا بتن ریزی دیوارها و سقف های یک ساختمان را در یه سیکل یک روزه انجام دهند.از ویژگی های بارز این سیستم مدولار، سرعت، کیفیت و قابلیت تبدیل سریع ابعادی جهت قالب بندی پلان های مختلف میباشد که این سیستم را به یک شیوه قالب بندی مدرن تبدیل کرده است. نتیجه استفاده از این قالب بتن، سازه های بتنی یکپارچه و سطوح بتن بسیار با کیفیت که منجر به حداقل عملیات مورد نیاز جهت سفید کاری و نما میگردد. این روش قالب بندی از نظر کیفیت و سرعت قالب بندی از قالب لارج پنل سریعتر و با کیفیت تر میباشد.
استفاده از این سیستم جهت ساخت ابنیه بتنی بیشترین بازه را در اجرای انواع ساختمان ها پوشش میدهد. از قبیل اجرای انبوه سازی مسکن، اجرای مدارس، هتل ها و بیمارستان ها ، زندان ها و به طور معمول هر ساختمانی که در طراحی آن از روش ساختمان های سلولی استفاده شده است.اخیراً استفاده از روش قالب تونلی در ساختمان سازی کشور ایران به دلیل کیفیت بالای بتن تولید شده، سرعت بالا و کاستن هزینه های تولید از جایگاه ویژه های برخودار شده است.
همواره کاهش زمان و هزینه های اجرا اساس مدیریت پروژه های ساختمانی میباشد و سیستم مدرن قالب تونل فرم هزینه های اجرا را تا 15 درصد و زمان اجرای ابنیه را تا 25 درصد کاهش داده است.
در حین اجرای قالب تونل فرم، یک سازه تونل مانند که با بتنی که فضای خالی میان قالب های فلزی را پر میکند تشکیل میگردد که این سازه یک سازه یکپارچه میباشد. در هر24 ساعت قالب ها جابجا میشوند و تونل جدید شکل میگیرد. پس از تکمیل فرآیند اجرای یک طبقه تونل فرم، قالب ها به سقف بعدی انتقال می یابند.بدین ترتیب با تکرار قالب بندی ،یک سازه یکپارچه و قوی را تا ارتفاع 40 طبقه اجرا نمود.

.
فهرست:

عنوان
مقدمه
سیستم بتنی قالب تونلی
نیاز به این روش
الزامات و مزایای رویکرد ساخت و ساز از سنتی به صنعتی
بررسی و مقایسه قالب تونلی با سیستم‌های سنتی
اجزای قالب‌های تونلی
انواع قالب‌های مورد استفاده
روشهای اجرا
مراحل اجرا
الزامات طراحی معماری و سازه
دو روش اصلی اجرای این نوع سازه
نمونه‌های موردی در ایران
مزایا
نقاط ضعف
محدودیت‌ها
کابردهای مناسب

.

عنوان: سیستم بتنی قالب تونلی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳۰ اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

 سیستم بتنی قالب تونلی,  پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی , دانلود پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی,

دانلود پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا