خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت اسپنسر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت اسپنسر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت اسپنسر 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه هربرت اسپنسر

 

پاورپوینت زندگینامه هربرت اسپنسر شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

هربرت اسپنسر در 27 آوریل 1820م در شهر صنعتی دِربی انگلیس به‌دنیا‌ آمد. او نخستین فرزند خانواده‌ بود و برخلاف هشت فرزند بعدی که از مرگ زودرس مردند، عمر طبیعی کرد. پدر و همۀ خانواده‌اش از مخالفان غیرسازشکار و سرسخت کلیسای رسمی انگلیس بودند و دیدگاهی بسیار فردگرا داشتند. هربرت که کودکی بیمار و نحیف بود، نمی‌توانست حضور منظم در دبستان داشته باشد. بیشتر اوقات، پدرش در خانه آموزشش می‌داد. در سن سیزده سالگی برای آموزش بیشتر در خانه عموی کشیش‌اش که یک اصلاح‌طلب اجتماعی پیشرو و از دوستداران جنبش کارگری و هواداران کف نفس بود اقامت گزید. او اصول رادیکالیسم فلسفی و نیز آیین پروتستانیسم سرسختانه و مبتنی‌بر مخالفت با کلیسای رسمی را به اسپنسر جوان آموخت.

اسپنسر از آموزش غیررسمی‌ توسط خانواده و تماس با دانشمندان بزرگ زمانش، مطالب قابل ملاحظه‌ای را در زمینه ستاره‌شناسی، زمین‌شناسی، فیزیک و شیمی آموخت. در 1837 به‌عنوان مهندس راه و ساختمان در راه‌آهن شروع به‌کار کرد و تا 1846 به این کار اشتغال داشت. در طول این دوران او برای خود مطالعه می‌کرد و شروع به انتشار آثار سیاسی و علمی نمود. در 1837 به‌عنوان مهندس به صف کارکنان راه‌آهن لندن- بیرمنگام پیوست. در 1841 به‌خاطر اتمام ساختمان راه‌آهن، عذر اسپنسر را خواستند و او ناچار به خانه‌اش در دربی بازگشت.

اسپنسر مدت چند سال در حواشی جهانِ روزنامه‌نگاری و سیاست رادیکالی فعالیت می‌کرد و سرانجام در 1848 دستیار سردبیر مجلۀ اکونومیست لندن، شد و عقاید روشنفکرانه‌اش را استحکام بخشید.

و

 

فهرست مطالب

مقدمه

آثار جامعه‌شناسی اسپنسر

تاثیر اسپنسر بر جامعه‌شناسی

هدف جامعه‌شناسی از منظر اسپنسر

نظرات جامعه‌شناسی اسپنسر

پایان

 

عنوان : زندگینامه هربرت اسپنسر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 240 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه هربرت اسپنسر

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت اسپنسر 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا