خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست 2021

دانلود پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست 2021

دانلود پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست

 

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

تغییرات اجتماعی عبارت است از تبدیلات و دگرگونیهای که در طول تاریخ در اصول زندگی جامعه و یک ملت رخ می‌دهد. این تغییرات از هزاران عامل داخلی و خارجی و نیروهایی که زاینده شرایط داخلی یا خارجی گروه است، پدید می‌آید.

تغییرات اجتماعی به دو دسته کلی و جزئی تقسیم می‌شوند. تغییر جزئی در بخشی از نظام صورت می‌گیرد؛ مانند تغییر در مالکیت خصوصی و یا اصلاحات در خدمات اجتماعی برای اقشار کم درآمد؛ اما، تغییر کلی به دگرگونیهائی اطلاق می‌شود که در کل نظام اجتماعی صورت می‌گیرد؛ مانند انقلاب.

و

 

فهرست مطالب

مقدمه
ویژگیهای تغییر اجتماعی
تفاوت تغییر اجتماعی با تحول
نظریه‌های تغییر اجتماعی
نظریات جامعه شناسان در باب تغییر اجتماعی
پایان

 

عنوان : تغییرات اجتماعی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 184 کیلوبایت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تغییرات اجتماعی چیست

دانلود پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا