خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت ستيز صنعتی چیست 2021

دانلود پاورپوینت ستيز صنعتی چیست 2021

دانلود پاورپوینت ستيز صنعتی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت ستيز صنعتی چیست

 

پاورپوینت ستيز صنعتی چیست شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

ستیز صنعتی یا ناسازگاری صنعتی عبارت است از تقابل عملی کارگران با مدیریت که در حقیقت جزء لاینفکی از جامعه سرمایه‌داری است؛ زیرا بین کارگران و کارفرمایان بر سر منافع کشمکش دائمی وجود دارد، و این اقدامات تقابلی، با هدف کاهش بازدهی کار صورت می‌گیرد.

جدال بین کارگران و کسانی که بر آن‌ها سلطه اقتصادی و سیاسی داشته‌اند، زمانی طولانی سابقه داشته است. شورش علیه خدمت نظام اجباری و مالیات‌های گزاف، و شورش‌های غذایی در دوره‌های بدی محصول در نواحی شهری اروپا در قرن هجدهم معمول بود.

این اقدامات دارای شکل‌های گوناگونی است اما همه شکل‌های آن ممکن است به صورت خود به خودی روی دهد یا به صورت اقدامات دسته‌جمعی و اعتصابات است.

 و

فهرست مطالب

مقدمه

نظریه‌های (الگوهای) مربوط به ستیز صنعتی

اعتصاب (Strike)

عوامل اعتصاب

موازنه‌ای میان کارکردها و هزینه‌های اعتصاب

بهره‌کشی سیاسی از اعتصابات

راه‌های مقابله با ستیز صنعتی

پایان

 

عنوان : ستيز صنعتی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 400 کیلوبایت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

ستيز صنعتی چیست

دانلود پاورپوینت ستيز صنعتی چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا