خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست 2021

دانلود پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست 2021

دانلود پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست

 

پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست شامل 53 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

واژه Position از ریشه Posit به‌معنای قرار دادن، ثابت کردن و فرض کردن و Social از ریشه Socialize به معنی اجتماعی کردن می‌باشد.

موقعیت اجتماعی، مقام و موضعی است که یک فرد در یک جامعه و در زمانی معین اشغال می کند. موقعیت اجتماعی یکی از موضوعات و محورهای مورد توجه در ارزیابی پایگاه اجتماعی است. موقعیت اجتماعی عبارت است از اعطای مقامی در سلسله‌مراتب کیفی کل جامعه به هر فرد به استناد مجموع ارزیابی‌ها از هر یک از پایگاه‌هایی که احراز کرده و پاداش‌هایی که از هر یک از آن‌ها عایدش شده است.

مفهوم موقعیت اجتماعی در محاوره با پایگاه اجتماعی تطابق می‌یابد، اما مبهم‌تر از مفهوم پایگاه اجتماعی است؛ چه در این واژه شرایط زمانی و مکانی و وجود همزمان نظام‌های گوناگون سازمان‌بندی در یک جامعه که موجب می‌شود هرکس بتواند در یک زمان چند پایگاه داشته باشد، مورد تصریح قرار نمی‌گیرد. در وضع اجتماعی بیشتر شرایط عینی مطمح نظر است که شخص در درون آن دیده می‌شود. اما پایگاه، وضع و شرایطی را نیز که شخص خود را در آن می‌بینند می‌رساند. به‌عبارت دیگر مفهوم موقعیت اجتماعی در مقایسه با پایگاه اجتماعی قدری پیچیده‌تر به‌نظر می‌رسد.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
اهمیت و نقش موقعیت اجتماعی
ملاک‌های تعیین کننده موقعیت اجتماعی
جایگاه بحث در نظریات جامعه‌شناسی
پایان

 

عنوان : موقعیت اجتماعی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 480 کیلوبایت

تعداد صفحات : 53

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست

دانلود پاورپوینت موقعیت اجتماعی چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا