خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه اورجینال

بررسی و دانلود افزونه WP Fastest Cache Premuim | افزونه وردپرس سریع ترین کش اورجینال

بررسی و دانلود افزونه WP Fastest Cache Premuim | افزونه وردپرس سریع ترین کش اورجینال

بررسی و دانلود افزونه WP Fastest Cache Premuim | افزونه وردپرس سریع ترین کش اورجینال

لینک دانلود محصول


افزونه WP Fastest Cache Premuim | افزونه وردپرس سریع ترین کش - افزونه وردپرس

افزونه بالا بردن سرعت سایت وردپرس | افزایش سرعت وردپرس | افزونه افزایش سرعت سایت | بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس | پلاگین بالا بردن سرعت وردپرس | افزونه WP Fastest Cache Premuim | افزونه افزایش سرعت لود سایت وردپرس | افزونه وردپرس سریع ترین کش | بهترین افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس | بهینه سازی سرعت سایت | بهترین افزونه کش وردپرس | افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وردپرس

افزونه WP Fastest Cache Premuim :

طلوع ارتباطات سریع ترین، بهترین و در عین حال ساده ترین افزونه کش و افزایش سرعت وردپرس را به شما معرفی می کند. افزونه WP Fastest cache premuim که با ترجمه فارسی و تنظیمات راست چین در اختیار شما قرار گرفته است به عنوان بهترین افزونه کش وردپرس شناخته شده است.

کافی است این افزونه وردپرس را نصب کنید و پس از انتخاب گزینه های آن تفاوت آشکار سرعت لودینگ سایت را مشاهده کنید و افزایش سرعت لود سایت وردپرس خود را ببینید. این افزونه حاوی نسخه رایگان می باشد که بیشتر جنبه نمایشی داشته و امکانات اولیه این افزونه را نمایش می دهد. با نصب نسخه پریمیوم این افزونه از سرعت وبسایت خود حیرت زده خواهید شد

افزونه WP Fastest Cache Premuim

پلاگین سریع ترین کش وردپرس بعنوان بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس و بهینه سازی سایت در اختیار شما کاربران عزیر راست قرار دارد. این افزونه به عنوان یک افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وردپرس ، با یک ویدئوی آموزشی کامل ارائه شده است تا بتوانید براحتی سرعت سایت خود را چند برابر کنید

افزونه وردپرس سریع ترین کش بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس :

در افزونه سریع ترین کش وردپرس نسخه حرفه ای شما متدهایی را برای کش سایت و بهینه سازی سرعت سایت خواهید دید که در سایر افزونه های مشهور وردپرس مشاهده نخواهید کرد. متدهایی نظیر کش ابزارک ها، فشرده سازی مضاعف HTML، فشرده سازی مضاعف فایل های CSS، ترکیب فایل های Js در هدر و فوتر بصورت مجزا از جمله ویژگی هایی است که در این افزونه وجود دارد اما در سایر افزونه ها مشهور وردپرس بصورت کامل یا برخی از آنها یافت نمی شود.

مدیریت حذف فایل های کش یکی دیگر از امکانات متمایز این افزونه است که سرعت ساخت فایل های کش را بطور چشمگیری افزایش می دهد. در بسیاری از افزونه کش وردپرس فایل های کش به یکباره ساخته شده و یا حذف می شود که این فرایند در سایت های با صفحات زیاد به زمان زیادی نیاز دارد اما در این افزونه فایل Css و Js و صفحات بصورت مجزا پاک شده و ایجاد می شوند.

در بهترین افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس امکان مثتنی کردن کاربران خاص، صفحات خاص، کوکی ها و فایل های Css و Js خاص بصورت فانون مند از دیگر ویژگی های متمایز این افزونه است.

در صورت خطا در مشاهده ویدئو کلیک کنید

در ادامه ویژگی های این افزونه قدرتمند و محبوب وردپرس را بصورت خلاصه توضیح می دهیم.

افزایش سرعت باورنکردنی سایت :

با نصب نسخه پریمیوم افزونه سریع ترین کش وردپرس و انجام تنظیمات آن، مشاهده خواهید کرد که سرعت سایت وردپرسی شما به طور چشمگیری افزایش می یابد. تنظیمات متنوع و کامل این افزونه و سازگاری آن قالب ها و افزونه های وردپرس یک موتور قدرتمند افزایش سرعت و کش برای سایت شما خواهد بود.

کش برگه ها و صفحات سایت :

افزونه WP Fastest Cache Premuim تمامی برگه های سایت شما را به صفحات HTML استاتیک فشرده تبدیل می کند. این فرایند باعث خواهد شد که در هنگام باز شدن صفحه انبوهی از کدهای Php که توسط وردپرس ، قالب و افزونه ها اجرا می شود دیگر اجرا نشده و خروجی آنها که بصورت یک فایل HTML است اجرا شود و نتیجه افزایش چندین برابری سرعت لود شدن صفحه است.

حذف و تازه سازی هوشمند فایل های کش :

بسیاری از افزونه های کش در حذف و تازه سازی فایل های کش مشکل دارند. مشکل به اینصورت است که پس از ساخته شدن فایل های کش اگر تغییری در محتوای سایت ها یا فایل ها ایجاد شود تغییرات نمایش داده نمی شود. اما نسخه پریمیوم افزونه WP Fastest Cache Premuim در صورتی که تغییری در فایل ها یا محتوا ایجاد شود بصورت خودکار فایل های کش را تازه سازی می کند.

افزونه WP Fastest Cache Premuim

زمان بندی حذف و ساخت فایل های کش :

دربیشتر افزونه های محبوب کش وردپرس تنها می توان زمان تازه سازی فایل های کش را مشخص کرد. اما در افزونه سریع ترین و شاید بهترین کش وردپرس می توان صفحاتی خاص از سایت را با زمان بندی متفاوت کش کرد. این قابلیت برای صفحه نخست سایت بسیار کاربردی می باشد.

بسیاری از صفحات در سایت ها مدام تغییر می کنند و لازم است مثلا هر یک دقیقه فایل های کش صفحه بصورت مجزا تولید شود اما در افزونه های کش مانند راکت اگر بازسازی فایل های کش را روی یک دقیقه تنظیم کنید فایل های کش تمامی صفحات سایت ساخته می شود و باعث می شود سرعت سایت از حالت اولیه سایت نیز کمتر شود

فشرده سازی و یکپارچه سازی فایل های Css و Js

از آنجایی که در سایت های وردپرسی مجموعه ای از فایل های Css و Js بصورت مجزا لود می شوند سرعت لود شدن سایت کاهش می یابد. علاوه بر قالب سایت که چندین فایل Css و Js را در سایت بارگذاری می کند، افزونه ها نیز چندین فایل Css و Js را به سایت اضافه می کنند و تعداد زیاد این فایل ها تعداد درخواست ها به سرور را افزایش می دهد. همچنین حجم بالای آن ها، حجم صفحه را برای بارگذاری افزایش می یابد.

با نصب نسخه پریمیوم افزونه سریع ترین کش وردپرس فایل های Css و Js فشرده شده و بصورت یک فایل در سایت بارگذاری می شود. این فرایند هم تعداد درخواست ها به سرور و هم حجم صفحه را کاهش می دهد.

فشرده ای سازی و یکپارچه سازی فایل های Js بصورت مجزا در فوتر و هدر و عدم بهم ریختگی سایت

این قابلیت را در بسیاری از افزونه محبوب کش وردپرس مشاهده نخواهید کرد. در سایت های وردپرسی برخی فایل های Js در هدر و برخی در فوتر بارگذاری می شوند. فایل هایی که در فوتر بارگذاری می شوند لازم در پایان فرایند لود شدن سایت اجرا شوند و فایل هایی که در هدر باگذاری می شوند لازم است قبل اجرا شدن سایر فایل ها اجرا شوند.

در بسیاری از افزونه های کش تمامی فایل ها بصورت یک فایل فشرده در فوتر یا هدر اجرا می شوند که این باعث بهم ریختگی سایت می شود. اما افزونه WP Fastest Cache Premuim فایل های هدر و فوتر را بصورت مجزا فشرده و یکپارچه می کند و نتیجه آن بارگذاری سریع سایت بدون بهم ریختگی است.

ساخت کش مجزا برای تلفن همراه و تبلت

در بسیاری از قالب ها برای موبایل و تبلت تم متفاوتی وجود دارد. در اینگونه قالب ها لازم است فایل های کش برای موبایل و دسکتاپ بصورت مجزا تولید شود تا هم سرعت سایت در موبایل بیشتر شود و هم سایت دچار بهم ریختگی نشود.

کش مرورگر

علاوه بر کش فایل های سایت می توانید حالت کش مرورگر را با این افزونه فعال کنید. زمانی کاربران برای اولین بار سایت را مشاهده می کنند فایل های کش مرورگر تولید می شود. در صورتی که سایت را دوباره مشاهده کنند تصاویر و فایل ها مجددا لود نمی شوند و از فایل های کش مرورگر استفاده می شود. در صورتی که در محتوای سایت تغییری ایجاد شوند بصورت خودکار فایل های کش مرورگر بروز می شوند تا تغییرات مشاهده شود.

لود تنیل یا تدریجی تصاویر

در سایت های که تعداد تصاویر بکار رفته در آنها زیاد است استفاده از این قابلیت افزونه سریع ترین کش وردپرس ضروری است. فعال کردن حالت تنبل باعث می شود که تصاویری صفحه مونیتور قابل نمایش است بارگذاری شوند و با اسکرول صفحه تصاویری که در کادر صفحه قرار می گیرند لود شوند. لود شدن تدریجی تصاویری سرعت سایت را به طرز خیره کننده ای افزایش می دهد.

این افزایش سرعت در سایت های فروشگاهی، سایت های نمونه کار، سایت های خبری، سایت های عکاسی و نمایش و فروش عکس  و در مجموع سایت هایی که در صفحات آن تعداد زیادی تصویر وجود دارد بسیار محسوس است.

غیرفعال کردن Emojis

در سایت های وردپرسی یک فایل Css و یک فایل های Js برای نمایش شکلک ها لود می شوند. این در حالی است که در بیشتر سایت ها از این شکلک ها استفاده نمی شود. در صورت غیرفعال کردن Emojis در این افزونه این فایل ها لود نمی شوند و بر افزایش سرعت سایت موثر خواهد بود

فعال کردن GZip

فعال کردن حالت gzip باعث می شود اندازه فایل های ارسالی از سرور کاهش یابد که نتیجه آن افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت است.

کش ابزارک ها

معمولا ابزارک ها درخواست ها و کوئری هایی را به سرور و دیتابیس برای دریافت اطلاعات ارسال می کنند. در خواست هایی مانند دریافت لیست محصولات یا نوشته ها و لیست کامنت ها زمان قابل توجهی را از سرور می گیرند. با کش ابزارک ها این زمان به حداقل می رسد.

قابلیت مثتنی کردن صفحات، کوکی ها، فایل های Js و Css و نمایندگان کاربر

گاهی لازم است برخی از فایل های سی اس اس و جاوا اسکریپت و صفحات به دلایل فنی کش نشوند. در این حالت می توانید این صفحات و فایل ها را مشخص کنید تا به فایل های کش سایت اضافه نشوند.

تنظیمات CDN یا شبکه توزیع محتوا

استفاده از CDN ها یکی از روش های افزایش سرعت سایت است. در واقع زمانی که شما از CDN می کنید فایل های های هاست خود را به سرورهای CDN منتقل کنید. این قابلیت در افزونه سریع ترین کش وردپرس نسخه حرفه ای وجود دارد که با ارتباط به CDN فایل های کش را برای سرور ارسال کند و در واقع از سرور های CDN فایل های کش اجرا شود نه فایل های داینامیک هاست.

همچنین در صورت بروزرسانی فایل های کش، فایل های کش در سرورهای CDN نیز بروزرسانی می شوند. توجه فرمایید استفاده از CDN معمولا برای هاست های خارجی و سایت هایی که از سراسر دنیا بازدیدکننده دارند توصیه می شود و برای هاست های ایرانی و سایت هایی که بازدیدکننده های آن فقط در ایران هستند توصیه نمی شود.

پاکسازی پایگاه داده

معمولا پس از مدتی در دیتابیس جداول زیادی که کاربرد موقتی داشته اند ایجاد می شوند و باعث حجیم شدن پایگاه داده می شود. به کمک ابزارهای پاکسازی داده می توانید این جداول را از پایگاه داده حذف کنید.

تصاویری از محیط کاربری افزونه

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

افزونه WP Fastest Cache Premuim

توجه : این افزونه قابلیت بهینه سازی تصاویر سایت را نیز دارد. اما برای استفاده از این قابلیت لازم است از سایت مرجع اعتبار با ارز دلار خریداری شود. از آنجایی که این قابلیت در سایت های ایرانی عملا کاربردی ندارد از این افزونه حذف شده است. در صورتی که قصد دارید. از این قابلیت استفاده کنید و با خرید اعتبار دلاری تصاویر را بهینه سازی کنید با ارسال تیکت و دسترسی به وردپرس این قابلیت به افزونه اضافه می شود البته با وجود افزونه های بهینه ساز تصاویر عملا نیازی به این قابلیت وجود نخواهد داشت.

مشخصات محصول

4951 9539ef9e8eb78b062fcc30271نسخه: 1.5.9

9455 6b67a1388a8ec0e78392c7269نوع لایسنس: نامحدود (قابل استفاده در هر دامنه)

3133 ad96948bd0919d4fa9981fcb6ویدئوی آموزشی پس از خرید قابل دانلود می باشد. (ویدئویی که در توضیحات وجود دارد صرفا جهت معرفی افزونه می باشد)

7366 3830c48a29e558e6e5e2ef7ecپشتیبانی: شش ماه

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *

بروزرسانی ها

افزونه در تاریخ 1399/04/31 به نسخه 1.5.9 بروز شد 
افزونه در تاریخ 1399/02/14 به نسخه 1.5.8 بروز شد 
افزونه در تاریخ 1398/11/26 به نسخه 1.5.7 بروز شد
افزونه در تاریخ 1398/10/02 به نسخه 1.5.6 بروز شد

سوالات متداول

  • این افزونه بهتر است یا افزونه WP Rocket ؟

    هردو افزونه ، افزونه های خوبی برای افزایش سرعت سایت های وردپرسی هستند. اما امکاناتی که نسخه حرفه ای افزونه WP Fastest Cache در اختیار مدیر سایت قرار می دهد بیشتر است.

  • آیا می توان از این افزونه در هر دامنه ای استفاده کرد؟

    محدودیتی در استفاده از این افزونه در دامنه های مختلف وجود ندارد و فاقل لایسنس راست چین می باشد.

  • آیا افزونه با تمامی قالب ها سازگار است؟

    سازگاری افزونه کش فقط برای قالب سایت موضوعیت ندارد بلکه بایستی سازگاری را با کل سایت که از قالب و افزونه ها تشکیل شده باید بررسی کرد. سازگاری افزونه های کش با قالب ها و افزونه نسبی است. به عبارت دیگر برخی از قابلیت ها را می توان در برخی از سایت ها استفاده کرد و برخی را خیر. در مجموع با تمامی قالب ها و افزونه ها سازگار است اما ممکن است در سایتی فعال کردن یکی از قابلیت ها موجب بهم ریختگی سایت شود که باید آن گزینه را غیرفعال کرد.

لینک دانلود محصول


بررسی و دانلود افزونه WP Fastest Cache Premuim | افزونه وردپرس سریع ترین کش اورجینال

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا