خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست 2021

دانلود پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست 2021

دانلود پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست

 

پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

حقوق بین‌المللی بشردوستانه یا حقوق بین‌الملل بشردوستانه که به حقوق جنگ نیز معروف است، به مسئولیت‌ها و حقوق طرفین درگیر جنگ و کشورهای بی‌طرف به‌ویژه در ارتباط با افراد غیرنظامی می‌پردازد. رعایت این قواعد و توجه به آن‌ها از آن روی ضروری می‌آید که پیدایش وضعیت جنگی خود برهم زننده بسیاری از قوانین و مقررات است.

مهمترین قوانین بین‌المللی حاکم بر حقوق بشردوستانه چهار معاهده ژنو در سال 1949 در مورد بهبود سرنوشت مجروحان و بیماران نیروهای نظامی؛ بهبود سرنوشت مجروحان و بیماران و غریقان نیروهای نظامی در دریا، رفتار با اسیران جنگی و پشتیبانی از اشخاص غیر نظامی در دوران جنگ است که تاکنون تقریبا تمام کشورها به آن پیوسته‌اند.

تصمیمات دادگاه نورمبرگ و دو دادگاه ویژه که توسط شورای امنیت برای رسیدگی به اشخاص مظنون به تجاوزات شدید به حقوق بشردوستانه بین‌المللی در یوگسلاوی سابق و رواندا تشکیل شده از منابع مهم دیگر این شاخه از حقوق بین‌الملل هستند.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
حقوق بین‌المللی بشردوستانه چیست
چرا حقوق بین‌المللی بشردوستانه مهم است
حقوق بین‌المللی بشردوستانه از چه کسانی حمایت می‌کند
نقش کمیته‌ بین‌المللی صلیب‌سرخ چیست
پایان

 

عنوان : حقوق بین المللی بشردوستانه چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 280 کیلوبایت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

حقوق بین المللی بشردوستانه چیست

دانلود پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا