خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه اورجینال

دانلود اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو اورجینال

دانلود اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو اورجینال

دانلود اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو اورجینال

لینک دانلود محصول


اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو - اسکریپت

اسکریپت ایدو | نرم افزار مدیریت دارایی فناوری اطلاعات ایدو | اسکریپت IT Asset Management 

معرفی اسکریپت ایدو

اسکریپت ایدو یک محصول ایرانی فارسی برای مدیریت دارایی ها ایدو (IT Asset Management System) است. اسکریپت ایدو یک راهکار پیشرفته برای مدیریت اجزاء سخت افزاری و نرم افزاری واحد فناوری اطلاعات است.  این سیستم فهرستی کامل از همه تجهیزات سخت افزاری، کامپیوترها، نرم افزارها و سرورهای  شبکه و … را ثبت و نگهداری می کند. به کمک اسکریپت سامانه جامع ایدو همیشه به فهرستی به روز و جامع از اموال فناوری اطلاعات سازمان دسترسی خواهید داشت. تعداد دارایی ها، تحویل گیرنده، محل قرار گیری، مشخصات و تاریخچه تغییرات هر دارایی را می توانید به آسانی و به صورت متمرکز در نرم افزار ایدو دارایی مشاهده کنید.

دسترسی به انواع گزارش در قالب نمودارها و فهرست ها، اطلاعات جامع و یکپارچه ای از دارایی های سازمان در اختیار مدیران فناوری اطلاعات و کارشناسان شبکه قرار می دهد.

85950 e7bd875cfa63f67e926250a9d

ویژگی های اسکریپت ایدو

  • مدیریت چرخه عمر دارایی

پیکربندی و مدیریت هوشمند موجودی کالا را با دقت پیگیری کنید سلامت دارایی ، تهدیدات احتمالی را پیش بینی کنید و بهینه سازی دارایی برای ایده آل استفاده کردن با مدیریت دارایی  افزایش سود حاصل از دارایی ها در طول چرخه زندگی آنها را بررسی کنید 

  • مدیریت موجودی دارایی

همه امــوال (دارایی ) فناوری اطلاعات را در انبار و یا در حال استفاده پیگیری و مدیریت کنید. ارزیابی  سخت افزار، نرم افزار و سایر موارد پیکربندی شده، را مدیریت و بررسی کنید . اطلاعات دارایی های خریداری شده را به روز کنید. این نرم افزار همه برنامه ها و دستگاه های کشف شده را ذخیره و ضبط می کند – بنابراین می دانید چه چیزی نصب شده است ، چه کسی از آن استفاده می کند و آیا مجوز مناسب دارد یا خیر.

  • مدیریت دارایی نرم افزار

  • بهینه سازی خرید ، استقرار ، نگهداری ، استفاده، و دفع نرم افزارها در داخل یک سازمان. و از مهم تر اعلان هشدار درصورتی که نرم افزار انتخاب شده از هر سخت افزاری از قبل مطابقت داشته باشد
  • مدیریت مجوز نرم افزار با اندازه گیری نرم افزار

یک شرکت وقتی از نرم افزاری که روی دستگاههایش اجرا می شود آگاهی نداشته باشد ، در معرض خطرات قانونی قرار می گیرد.  بهینه سازی ، مدیریت و پیگیری استفاده از نرم افزار در همه نصب ها با مدیریت مجوز نرم افزار. کاشناسان فناوری اطلاعات می توانند الگوی استفاده از نرم افزار را تجزیه و تحلیل کرده و در مورد تمدید ، ارتقا یا خرید مجوزهای اضافی تصمیم بگیرند با استفاده از سیستم اتواتیک  سنجش نرم افزار.

  • بارکد و پشتیبانی از کد QR

برای هر دارایی (اموال) بارکد یا کد QR ایجاد کنید تا کاربران بتوانند موجودی فیزیکی خود را در انبار مدیریت کنند. به سادگی بارکدها / کدهای QR  را چاپ و صادر کنید تا کاربران به سرعت از دارایی های خود را اطلاع پیدا کند. سرپرستان می توانند پیشوندهای بارکد خود را اضافه کنند.

  • گزارش

گزارشات را با الگوهای از پیش تعریف شد  طبق نیاز با سرعت و قابل تنظیم ایجاد کنید 

اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو

اطلاعات ورود به پنل مدیریت اسکریپت ایدو

یوزرنیم: [email protected]

پسوورد: edogroup

اطلاعات ورود به پنل کاربر :

یوزرنیم: [email protected]

پسوورد: mehran

اسکریپت مدیریت edo

معرفی اسکریپت مدیریت ایدو

ویژگی های اسکریپت edoاسکریپت EDO با بروز رسانی دائمی

با خرید اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو از از راست چین از پشتیبانی و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.

 

لینک دانلود محصول


دانلود اسکریپت مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات ایدو اورجینال

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا