خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه ها

وردپرس تم | White Label CMS افزونه سفارشی سازی پیشخوان وردپرس 2021

وردپرس تم | White Label CMS افزونه سفارشی سازی پیشخوان وردپرس 2021

وردپرس تم | White Label CMS افزونه سفارشی سازی پیشخوان وردپرس

آیا شما یک توسعه دهنده هستید که از وردپرس به عنوان پلتفرم طراحی وب سایت استفاده می‌کنید؟ اگر چنین است، افزونه White Label CMS بسیار به کمک شما می‌آید و بسیاری از مشکلاتی که با مشتریان خود دارید را حل می‌کند.

در مقاله آموزش طراحی سایت با وردپرس می‌توانید به تمام اطلاعاتی که برای طراحی سایت با این پلتفرم قدرتمند نیاز دارید، دسترسی پیدا کنید.

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است که بسیاری از طراحان از آن برای ساخت وب سایت مشتریان خود استفاده می‌کنند. اما بسیاری از مشتریان آشنایی چندانی با وردپرس ندارند و هنگام مواجهه با پنل مدیریت وردپرس سردرگم شده و ممکن است دستکاری‌ها‌ی بی موردی در آن انجام دهند. مشتریان شما هیچ نیازی به درگیر شدن با قالب، افزونه‌ها‌، بروزرسانی‌ها‌، امنیت و بسیاری جنبه‌ها‌ی دیگر یک پلتفرم قدرتمند مانند وردپرس را ندارند.

افزونه White Label CMS برای توسعه‌دهندگانی است که می‌خواهند سیستم مدیریت محتوای شخصی‌تر و ساده‌تری را به مشتریان خود ارائه دهند.

برخی امکانات این افزونه عبارت است از:

 • سفارشی سازی صفحه ورود به سیستم
 • اضافه کردن برند خود به هدر و فوتر
 • سفارشی سازی پیشخوان
 • امکان کنترل اینکه کدام فهرست‌ها‌ برای مشتری شما نمایش داده شوند
 • تنظیم یک پیشخوان سفارشی با استفاده از ویزارد راه اندازی افزونه در عرض چند ثانیه

در مقاله ورود به پیشخوان وردپرس | افزونه های سفارشی سازی صفحه ورود تمام اطلاعاتی که برای ورود به پنل مدیریت وردپرس لازم دارید و افزونه هایی که با استفاده از آنها می توانید صفحه ورود به وردپرس را سفارشی سازی کنید، به دست آورید.

در این مقاله افزونه White Label CMS را مورد بررسی قرار داده و نحوه استفاده از آن را توضیح می‌دهیم.

آموزش افزونه White Label CMS و سفارشی سازی پیشخوان وردپرس

ابتدا افزونه را از پایین صفحه دریافت نموده و آن را در سایت خود در بخش افزونه‌ها نصب کنید. اگر منو افزونه را ندیدید یا اطلاعات جزئی تری لازم دارید، به راهنمای گام به گام ما در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

بعد از اینکه افزونه نصب شد آن را فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه، در پیشخوان وردپرس به مسیر تنظیمات » White Label CMS بروید. صفحه ویزارد راه‌اندازی افزونه را مشاهده می‌کنید.

ویزارد راه‌اندازی افزونه به شما امکان می‌دهد تمام جنبه‌ها‌ی صفحه‌ مدیریت وردپرس را کنترل و شخصی سازی کنید.

راه اندازی پیشخوان سفارشی با استفاده از ویزارد راه اندازی افزونه بسیار ساده و سریع است. فقط با چند کلیک می‌توانید برند خود و همچنین مشخصات مصرف کننده را وارد کنید و در عرض چند ثانیه یک پیشخوان سفارشی بسازید. با استفاده از ویزارد مجبور نیستید وارد صفحه تنظیمات افزونه شده و گزینه‌ها‌یی که به شما ارائه می‌شود را پیکربندی کنید.

اولین گام ویزارد مربوط به تنظیمات برندینگ توسعه دهنده است. این قسمت جایی است که می‌توانید برندینگ پیش فرض وردپرس را با برندینگ سفارشی خود جایگزین کنید.

White Label CMS

شما می‌توانید افزونه را با اضافه کردن مشخصات خود در این صفحه راه اندازی کنید یا می‌توانید روی دکمه Skip در بالای صفحه کلیک کنید و بعداً این جزئیات را اضافه نمایید.

 • Developer Name: نامی‌که در این قسمت وارد می‌کنید، در فوتر و متن‌ها‌ی ALT قرار داده می‌شود.
 • Developer URL: آدرس URL ی که در این قسمت وارد می‌کنید، در فوتر و نوار مدیریت نمایش داده می‌شود.
 • Footer Text: شما می‌توانید یک متن سفارشی را در این قسمت وارد کنید که جایگزین متن پیش فرض وردپرس شود. این متن می‌تواند در راستای اهداف برندینگ شما باشد.
 • RSS Feed: در این قسمت می‌توانید آدرس فید RSS سایت خود را وارد کنید تا اطلاعات مربوط به کسب و کار شما در پیشخوان مشتری نمایش داده شود.

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر خود روی دکمه Next کلیک کنید.

صفحه بعد مربوط به اطلاعات برندینگ مشتری است.

White Label CMS
 • Clients Business Name: در این قسمت می‌توانید نام کسب و کار مشتری را وارد کنید. این نام در پیشخوان و صفحه مدیریت سایت نمایش داده می‌شود.
 • Login Logo: این ویژگی افزونه White Label CMS به شما امکان می‌دهد تا لوگوی پیش فرض وردپرس را از صفحه ورود برداشته و آن را با لوگوی سفارشی که می‌تواند لوگوی مشتری شما باشد، جایگزین کنید. بهترین ابعاد برای لوگویی که در این قسمت آپلود می‌کنید 300 در 300 پیکسل است.
 • Retina Login Logo: با فعال کردن این گزینه، لوگوی لاگین رتینا فعال می‌شود.

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر خود روی دکمه Save در بالای صفحه کلیک کنید.

با ذخیره کردن تغییرات وارد صفحه تنظیمات افزونه مشابه شکل زیر می‌شوید.

White Label CMS

شما می توانید از پیکربندی تنظیمات این صفحه صرف نظر کنید زیرا اساسی ترین نیازهای خود را در ویزارد راه اندازی پیکربندی کرده اید. اما اگر تمایل داشته باشید می توانید جزئیات بیشتری را سفارشی سازی کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید، این صفحه از تب‌ها‌ی مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از:

 • برندینگ
 • لاگین
 • پیشخوان
 • فهرست‌ها‌
 • تنظیمات

در ادامه آموزش، گزینه‌ها‌ی مختلف موجود در هر بخش و نحوه پیکربندی صحیح آنها را بررسی می‌کنیم.

برندینگ

White Label CMS

فعال بودن گزینه Hide WordPress Logo and Links باعث می‌شود لوگوی وردپرس و لینک به WordPress.org در نوار مدیریت پنهان شود و فعال بودن گزینه Hide WP Version باعث می‌شود نمایش نسخه وردپرس در فوتر پنهان شود.

قسمت Admin Bar Branding شامل برندینگ نوار ابزار مدیریت و جایگزینی وردپرس با برند شخصی مشتری شما در نوار ابزار مدیریت است. شما می توانید لوگو، متن Alt، متن خوش‌آمدگویی کاربر و URL را تغییر داده و سفارشی سازی کنید.

سفارشی سازی صفحه ورود

در تب Login می‌توانید صفحه ورود وردپرس را سفارشی سازی کنید.

White Label CMS

در بخش Login Logo می‌توانید یک لوگو آپلود کنید تا جایگزین لوگوی پیش فرض وردپرس در صفحه ورود شود.

شما می‌توانید لوگوی رتینای وردپرس را در صفحه ورود جایگزین کنید. کافی است در بخش Retina Login Logo لوگوی مورد نظر خود را آپلود کنید.

بقیه گزینه‌ها‌ی موجود در صفحه مربوط به سفارشی سازی ظاهر لوگو و اتربیوت‌ها‌ی CSS صفحه ورود شامل عرض و ارتفاع لوگو، مارجین پایین آن، رنگ و تصویر پس زمینه صفحه ورود، نمایش تمام صفحه تصویر پس زمینه و گزینه‌ها‌ی سفارشی سازی دیگر است.

افزونه‌ دیگری که با استفاده از آن می‌توانید صفحه ورود وردپرس را سفارشی سازی کنید، افزونه Admin Custom Login است.

تنظیمات پیشخوان در افزونه White Label CMS

White Label CMS

در این تب می‌توانید صفحه مدیریت وردپرس یا پیشخوان وردپرس را سفارشی سازی کنید. صفحه پیشخوان معمولاً حاوی اطلاعات زیادی درباره وب سایت است که همه آنها به درد کاربر نمی‌خورد.

این افزونه به شما امکان می‌دهد این بخش را شخصی سازی کرده و اطلاعات اضافی را از آن حذف کنید.

همچنین می‌توانید فید خود را اضافه کنید تا مشتریان اطلاعات بروز مربوط به کسب و کار شما را در پیشخوان دریافت کنند. این اطلاعات بسیار بیشتر از نشست‌ها‌ی وردپرس به مشتری شما مربوط می‌شود.

یک افزونه قدرتمند دیگر برای سفارشی سازی پیشخوان وردپرس، افزونه Adminimize است.

مدیریت فهرست‌ها

White Label CMS

این افزونه یک ویژگی جدید به نام White Label CMS Admin دارد که به شما امکان می‌دهد منوها را برای مشتری خود مخفی کنید. نصب آن آسان است و‌ دسترسی مشتری را محدود می‌کند به طوری که مشتریان شما دیگر نمی‌توانند در قسمت‌ها‌ی مختلف سایت سرک کشیده و باعث درهم ریختن آن شوند.

جمع بندی

اگر یک طراح سایت وردپرس هستید و می خواهید پیشخوان را برای مشتریان سفارشی سازی کرده و دسترسی آنها را به قسمت های مختلف پیشخوان را محدود کنید تا مانع از سردرگمی و دخالت های آنها شوید، افزونه White Label CMS یک افزونه قدرتمند و کاربردی است که به شما قابلیت های فوق العاده ای می دهد.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

دانلود افزونه

دانلود افزونه White Label CMS
صفحه افزونه White Label CMS

وردپرس تم | White Label CMS افزونه سفارشی سازی پیشخوان وردپرس 2021

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا