خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت اعتماد به نفس در محیط کار 2021

دانلود پاورپوینت اعتماد به نفس در محیط کار 2021

دانلود پاورپوینت اعتماد به نفس در محیط کار 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت اعتماد به نفس در محیط کار

 

پاورپوینت اعتماد به نفس در محیط کار شامل 15 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

همه می‌دانیم که صلاحیت و شایستگی برای موفقیت شغلی و رضایت شخصی در محیط کار ضروری است، اما بدون اعتماد به نفس مانند پرنده‌ای با یک بال خواهیم بود. در واقع اعتماد به نفس و صلاحیت، دو بال پرواز بر فراز آسمان موفقیت شغلی هستند. متأسفانه اغلب رهبران و مدیران اعتماد به نفس کافی ندارند. اما چگونه در محیط کار اعتماد به نفس داشته باشیم. لازم نیست تمام ساختمان روح و روان خود را بکوبیم و از نو بسازیم. با گام‌هایی کوچک، اما مؤثر می‌توانیم در محیط کار اعتماد به نفس داشته‌باشیم، در ادامه تعدادی از این روش‌ها معرفی شده‌اند.

۱. از منطقه امن خود خارج شوید

برای پروژه‌های جدید داوطلب شوید. با این کار مهارت‌های تازه‌ای می‌آموزید. البته علایق و سلایق خود را فراموش نکنید، ولی ضمن حمایت از خواسته های درونی‌تان، گاه به گاه خود را به چالش بکشید و در اتاقک امن و بی‌خطر عادات و وظایف معمولی خود اسیر نشوید. مثلا برای سخنرانی یا ارائه‌های موجود در سازمان داوطلب شوید. با این کار اعتماد به نفس به شکل قابل توجهی رشد می‌کند.

۲. چشم‌اندازی از آرزوهایتان داشته‌باشید

دوست دارید چگونه باشید یا چه پست و شغلی داشته باشید. به تصورات و آرزوهایتان سروسامان بدهید. گلف‌بازان همیشه قبل از ضربه، به توپ و موقعیت آن پس از ضربه فکر می‌کنند و با تصور حرکت توپ، درک بهتری از نوع ضربه کسب می‌کنند. برای رسیدن به موقعیت دلخواه و کسب اعتماد به نفس لازم برای آن، باید بتوانید چشم‌انداز مناسبی از آن در آینده داشته‌ باشید. مثلا برای اینکه مدیر موفقی بشوید، خود را در آن موقعیت تجسم و سعی کنید مانند مدیران لباس بپوشید، حرف بزنید و رفتار کنید.

  و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

۱. از منطقه امن خود خارج شوید

۲. چشم‌اندازی از آرزوهایتان داشته‌باشید

۳. مهارت‌های خود را ارزیابی و بررسی کنید

۴. محیط مناسب را خودتان خلق کنید

۵. از محیط، اعتماد به نفس دریافت کنید

۶. آن قدر تقلید کنید تا یاد بگیرید

۷. همان کسی بشوید که آرزویش را دارید

 

عنوان : اعتماد به نفس در محیط کار

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 15

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

اعتماد به نفس در محیط کار

دانلود پاورپوینت اعتماد به نفس در محیط کار 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا