خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر 2021

دانلود پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر 2021

دانلود پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر

 

پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

   اشتاینر و آراء تربیتی او(1859-1932)

آراءتربیتی کرشن اشتاینر که از تجارب وسیع او به عنوان معلم و مربی و نیز تفکری عمیق برخواسته است یکی از نظریه های جدید معاصر است که در گسترش نهضتی که در نیمه اول قرن بیستم آن را «تربیت نو» می نامند قویاً مؤثر بوده ست.

بنظر اشتاینر هدف تربیت این است که سر انجام ارزشهای فرهنگی یا تمدنی را بصورت ترکیبی در نوع خود بدیع در آورد و این ترکیب در حقیقت همان هستی معنوی آدمی است.

بنظر اشتاینر تربیت باید حول رغبتها یا علایق کودک و تحول آنها دور زند. کار مربی به نظر او سخت ترین و دشوارترین کارها و درعین حال ارزنده ترین آنهاست و می گوید : مربی شایسته کسی است که اولاً روح دانش آموز رابه صورت وجدانی آن درک کند ثانیاً عمل خود را برمحبت نسبت به نو نهالی که در حال رشد و غواست مبتنی سازد ثالثاً: به تحقق ارزشهای معنوی در ذهن متربی بپردازد و رابعاً بکوشد تا در ذهن متربی  مناسبات تربیتی و عینی به صورت پیوسته و بهم بسته ای در آید. برهمین اساس نظریه تربیتی خود را در هفت اصل به صورت زیر بیان می کند که این اصلها عبارتند از : اصلهای کمال وتفرد اصلهای حریت و سندیت، اصل اجتماع، اصل تناسب عمل و وضع، و اصل فعالیت .

در مجموع می توان بیان داشت آنچه که نظریه او را از نظریه های دیگر مانند نظریه (دیویی) متمایزمی کند اعتقاد او به لزوم داشتن فلسفه ای کلی دربارۀ هستی و ارزشهای موجود درآن و نیز تصور جامعه وانسان آرمانی در تعیین اصول و شیوه های آموزش و پرورش است.

و …

فهرست مطالب

اشتاینر و آراء تربیتی او(1859-1932)
اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر
اصل فردیت از نظر کرشن اشتاینر
اصل اجتماعی از نظر کرشن اشتاینر
اصل آنیت یا فعلیت از نظر کرشن اشتاینر
اصل فعالیت از نظر کرشن اشتاینر
اصل آزادی از نظر کرشن اشتاینر
پایان

 

عنوان : اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 472 کیلوبایت

تعداد صفحات : 26

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر

دانلود پاورپوینت اصول آموزش و پرورش از نظر کرشن اشتاینر 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا