خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت سایت الکترونیک خودرو شرق 2021

دانلود پاورپوینت سایت الکترونیک خودرو شرق 2021

دانلود پاورپوینت سایت الکترونیک خودرو شرق 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت سایت الکترونیک خودرو شرق

 

بخشی از متن پاورپوینت
چکیده
.NET يک API جديد است که ابزارهاي جديدي را براي نوشتن برنامه هاي کاربردي تحت Windows و Web را مهيا ميکند که این سایت توسط این زبان
نوشته شره است که در مورد شرکت الکتریک خودرو شرق میباشد که این شرکت در کیلومتر 2 جاده آسیایی مشهد به قوچان واقع گردیده که هم اکنون با تعداد 814 نفر پرسنل مشغول فعالیت تولیدی می باشند و زیر مچموعه گروه صنعتی قطعات اتوبیل ایران( IAP  ( می باشد.
مقدمه :
 تفاوت بين ASP.NET با ASP کلاسيک از دو زاويه اصلی قابل مطالعه است: 
بعد اول : ASP.NET امکانات بمراتب بيشتری را از بعد برنامه نويسی نسبت به ASP کلاسيک ارائه نموده است . مايکروسافت در اين زمينه از نقطه نظرات و پيشنهادات افراديکه با ASP کار کرده اند استفاده و سعی نموده است که با بررسی دقيق اين نوع خواسته ها ،امکان افزودن قابليت های جديد برنامه نويسی در ASP.NET را محقق نمايد. 
بعد دوم : ASP.NET تغييراتی را در رابطه با اصول برنامه نويسی برای ايجاد صفحات وب پويا ايجاد نموده است . برای ايجاد و نوشتن صفحات ASP.NET نيازمند کسب تجارب بيشتر و جديدتری نسبت به آنچه قبلا” در رابطه با ASP کلاسيک فراگرفته شده است، خواهد بود.
تعریف زبان ASP.NET:
معرفی ASP.NET و بررسی تفاوت های موجود با ASP کلاسيک 
آيا ASP.NET نسخه جديدی از ASP کلاسيک است ؟ در پاسخ به سوال فوق می بايست با صراحت اعلان نمود که ASP.NET بعنوان يک نسخه اصلاح شده و يا تکميلی نسبت به آخرين نسخه ASP کلاسيک يعنی ASP 3.0 نبوده و در حقيقت ASP.NET يک الگوی جديد برای پياده سازی برنامه ها تحت وب خصوصا” اسکريپت هائی که بر روی سرويس دهنده اجراء می گردند ، می باشد . در اين مقاله سعی خواهد شد که به بررسی مهمترين تفاوت های موجود بين ASP.NET و ASP کلاسيک پرداخته و در اين رهگذر نگاهی نيز بر اصول اوليه و اساسی برای ايجاد اين نوع صفحات داشته باشيم . 

فهرست مطالب :
چکیده
مقدمه
تعریف زبان ASP.NET
شرکت الکتریک خودرو شرق
معرفی سایت 
نمای بیرونی 
نمای داخلی 

دانلود پاورپوینت سایت الکترونیک خودرو شرق 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا