خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه اورجینال

دانلود افزونه محافظت از دسترسی مستقیم فایل | prevent direct access 2021

دانلود افزونه محافظت از دسترسی مستقیم فایل | prevent direct access 2021

دانلود افزونه محافظت از دسترسی مستقیم فایل | prevent direct access 2021

لینک دانلود محصول

افزونه پریونت دایرکت اکسس گولد | افزونه وردپرس برای محافظت از فایل‌ها

 Prevent Direct Access (PDA) Gold

رتبه 1 بهترین افزونه وردپرسی برای محافظت از فایل‌ها
در برابر دانلود، کپی و دزدیده شدن

فهرست محتوا

معرفی افزونه پریونت دایرکت اکسس

دوران کپی‌کارها تمام شده است! دوران تمام دزدان دیجیتال به پایان رسیده است! کافی است یکی از محصولات دیجیتال مهم شما به سرقت برود و کپی شده و دست به دست بین کل مردم پخش شود، تا میلیون‌ها تومان ضرر به زندگی و کسب و کار شما وارد شود! همین امروز از تمام فایل‌های دیجیتال خود با تمام قدرت محافظت کنید. بر روی فایل‌ها قفل و رمز بگذارید. دسترسی به فایل‌هایتان را برای گوگل و افراد غیرمجاز مسدود و محدود کنید. نگذارید که افرادی که پول نداده‌اند و هزینه نکرده‌اند فایل‌های دیجیتال شما را ببینند، یا دانلود کنند! فیلم‌ها، تصاویر، صوت‌ها و محتواهای متنی خود را محافظت کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.
افزونه پریونت دایرکت اکسس (نسخه طلایی) رتبه 1 بهترین و محبوب‌ترین افزونه محافظت از فایل‌های دیجیتال است. این افزونه امنیتی توسط یک شرکت سنگاپوری کدنویسی شده است و در سایت preventdirectaccess.com به فروش می‌رسد. برای تهیه افزونه PDA Gold نیاز است که مبلغ سالانه 5,500,000 تومان یا برای پلن مادام‌العمر 18,000,000 تومان پرداخت کنید. این در حالی است که می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه، نسخه اورجینال لایسنس شده، فارسی شده و راستچین شده این محصول را از سایت ژاکت خریداری کرده و به صورت مادام‌العمر در پروفایل کاربری خود داشته باشید.

 

ویژگی‌ها و قابلیت‌های افزونه وردپرس برای محافظت از فایل‌ها

ما فایل‌ها مهم و خصوصی شما را با قدرت و به سادگی محافظت و ایمن می‌کنیم. اصلاً نگران کپی شدن یا دزدیده شدن محتواهای خود نباشید. همه چیز محافظت خواهد شد!

افزونه Prevent Direct Access

ویژگی های افزونه Prevent Direct Access

بینهایت فایل با هر پسوندی را محافظت کنید

پریونت دایرکت اکسس گولد فایل‌های شما را به تعداد نامحدود محافظت و ایمن می‌کند. هر فایلی که در رسانه وردپرس آپلود شده است، شامل هر نوع پسوندی نظیر PNG، JPG، JPEG، ZIP، DOCX، PDF، MP3، MP4 و… را به‌سادگی محافظت کنید. هر صفحه یا هر پست دلخواهی را به‌راحتی محافظت کنید. وقتی محتواها را محافظت می‌کنید، دیگر هیچ کسی (حتی با داشتن لینک و آدرس فایل‌ها) نمی‌تواند به آن‌ها دسترسی مستقیم داشته باشد. وقتی کاربران غیرمجاز تلاش به دانلود محتواهای محافظت شده می‌کنند، به صفحه خطای 404  برخورد می‌کنند!
 

افزونه محافظت از هر نوع فایل وردپرس

گوگل را از ایندکس فایل‌های محافظت شده محروم کنید!

پریونت دایرکت اکسس صراحتاً به گوگل و موتورهای جستجو می‌گوید که محتواهای محافظت شده را ایندکس نکنند! در نتیجه فایل‌های محافظت شده شما، نه تنها در نتایج جستجو دیده نخواهند شد، بلکه حتی لینک و آدرس واقعی آن‌ها هرگز در گوگل و موتورهای جستجو ایندکس نخواهد شد. این کار اساساً باعث می‌شود که افراد حتی شانس دسترسی به محتواهای محافظت شده شما را از طریق نتایج جستجو هم نداشته باشند.
 

61a743d2b9f0d324405df364

کاربرانی که لاگین نکرده یا پول نداده‌اند را مسدود کنید!

پریونت دایرکت اکسس دسترسی به فایل‌ها را برای افراد خاص محدود می‌کند. تنظیم کنید که فقط افرادی که لاگین کرده‌اند یا افرادی که هزینه اشتراک داده‌اند و پول پرداخته‌اند یا کاربرانی که نقش کاربری خاصی دارند، محتواهای خاص را ببینند.
به سادگی به کاربران مختلف، دسترسی‌های متفاوتی برای مشاهده فایل‌های خاص بدهید. این قابلیت همچنین برای زمانی که شما یک سایت ممبرشیپ یا عضویت اشتراکی دارید، کاربرد دارد، تا افرادی که هزینه اشتراک را پرداخت نکرده‌اند، به محتواهای خاص دسترسی نداشته باشند. 
 

61a743eaea10a4706173bebc

بینهایت لینک دانلود خصوصی و تصادفی بسازید.

پریونت دایرکت اکسس به شما این امکان را می‌دهد که برای فایل‌های خاص به تعداد نامحدود، لینک‌های دانلود منحصر به فرد، یکتا و خصوصی بسازید. این کار به شما اجازه می‌دهد که لینک محافظت شده از یک فایل خاص را در یک زمان خاص به گروه خاصی از کاربران بدهید. علاوه بر این می‌توانید تک تک دانلودهایی که از یک لینک خصوصی انجام می‌شود را ردیابی و پیگیری کنید. همچنین می‌توانید لینک‌های دانلود خود را سفارشی‌سازی کنید تا قانونی و معنادار باشند.
لینک دانلود تصادفی: nagatheme.com/private/58575f26ae274
لینک دانلود سفارشی: nagatheme.com/private/this-is-my-new-ebook
 

61a743f51ce9320a7c2974f7

لینک‌های دانلود را محافظت و منقضی کنید

شما نه تنهای می‌توانید فایل‌های رسانه‌های وردپرسی خود را محافظت کنید، بلکه می‌توانید لینک‌های خصوصی آن‌ها را که ساخته‌اید نیز محافظت کنید. چندین روش برای اینکار وجود دارد:
1. لینک‌های دانلود خصوصی را حذف یا غیرفعال کنید
2. لینک‌های دانلود خصوصی پس از چند روز یا چندبار کلیک بطور خودکار غیرفعال شوند.
3. دسترسی به لینک‌های خصوصی را با آدرس IP مسدود کنید.
اکنون شما کنترل کاملی بر هر کسی و هر روشی که می‌توانند به فایل‌ها دسترسی داشته باشند، دارید. 
 

ویژگی‌های جادویی دیگری پریونت دایرکت اکسس

محافظت از چندین فایل بطور همزمان
فیلتر فایل‌های محافظت‌شده و فایل‌های محافظت‌نشده
محافظت از فایل‌ها بدون کوچکترین اختلال
جایگزینی اتوماتیک آدرس‌های محافظت‌شده در محتواها

 

 

اسکرین‌شات از محیط پریونت دایرکت اکسس گولد

61a76ed3d560fb50f2542abb
61a76cf5827e924525079776
61a76ee021114e00fe6c1e80
61a76d07372d9b44ea796938
61a76d10fd8a99764a70535c
61a76d156b671461534ed849
61a76d1a84ce3f4b2d5030ee
61a76d206048b01f926221ad
61a76d268b4205594a423e34
61a76d2cd560fb50f2542aae
61a76d318b4205594a423e35
61a76d37d560fb50f2542aaf
61a76d3c8b4205594a423e36

اگر از دارایی‌های دیجیتال خود محافظت نکنید، چه می‌شود؟

این یک ضرورت است! اگر از دارایی‌های دیجیتال خود محافظت نکنید، چه می‌شود؟ اگر زمان لود شدن یک سایت بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد، 40% از افراد آن را ترک می‌کنند!

درآمد زیادی را از دست می‌دهید!

دزدی دیجیتال هر ساله باعث یک خسارت 300 میلیون دلاری به ناشران دیجیتال در آمریکا می‌شود. هرگز اجازه ندهید که مجموعه‌ای از تمام درآمدهای کوچکی که می‌توانستند برای شما باشند (ولی بخاطر سهل‌انگاری در محافظت از دارایی‌های دیجیتال از بین رفته‌اند)، تبدیل به یک خسارت جبران‌ناپذیر در کسب و کار شما شود.

مشتریان واقعی خود را از دست می‌دهید!

هر فایلی که محافظت نشود، بی‌ارزش تلقی می‌شود. فایل‌های محافظت نشده، کپی می‌شوند، به اشتراک گذاشته می‌شوند، دست به دست می‌شوند و به دست افراد مختلفی می‌رسند. آنگاه از خود می‌پرسند: “چرا با وجود اینکه تمام این فایل‌ها را به رایگان دارم، باید برایشان پول بپردازم؟”. این نقطه‌ی مرگ کسب و کار شماست!

تمام زمان و تلاشتان نابود می‌شود!

شما زمان و انرژی بسیار زیادی صرف می‌کنید تا بتوانید بهترین و باکیفیت ترین محتواهای آموزشی، ویدئویی، پی‌دی‌افی، تصویری و صوتی را آماده کنید. اما چه فایده وقتی با 1 کلیک دانلود شده و بین مردم کپی شود؟ تمام زحمت‌های شما نابود می‌شوند. در نهایت فروشتان به شدت کاهش میابد و چیزی جز ناامیدی برایتان نمی‌ماند.

نشت داده‌های خصوصی و محرمانه

محصولات و فایل‌های خصوصی و محرمانه که فقط باید داخل سایت شما استفاده شوند، به تاراج برده می‌شوند! تمام ارزش‌هایی که آفریده‌اید و برنامه داشتید که مردم در سایت شما به آن‌ها دسترسی داشته باشند، در کسری از زمان بین مردم پخش می‌شود. چه زخمی زهرآلودتر از این شما، اعتبار، شهرت و درآمدتان را تهدید می‌کند؟

 

61a93727626a4e4ce438cb94

همه ما نیاز داریم تا از محتواهای دیجیتال خود محافظت کنیم

از یک وبلاگ ساده تا یک فروشگاه بزرگ اینترنتی نیاز به حفظ و نگهداری محتواهای دیجیتال خود در برابر دانلود و بازنشر دارند. پریونت دایرکت اکسس در قلب بسیاری از وبسایت‌ها امنیت و آرامش را فراهم کرده است.

 

 

سوالات متداول Prevent Direct Access:

 1  چرا باید از پریونت دایرکت اکسس استفاده کنیم؟ این افزونه چه فایده‌ای داره؟

تمام افرادی که تولیدکننده یا صاحب محصولات دیجیتال و دانلودی هستند، نیاز دارند که فایل‌هایشان دانلود نشود، کپی نشود، دزدیده و بازنشر نشود و بین مردم پخش نشود. ما نیاز داریم که افراد به صورت مستقیم به فایل‌هایمان دسترسی نداشته باشند. این افزونه از انواع فرمت‌های فایل مانند ویدئو، عکس، تصویر، صوت، موسیقی، داکیومنت، پی‌دی‌اف و… محافظت می‌کند. از یک وبلاگ ساده تا یک فروشگاه بزرگ اینترنتی نیاز به حفظ و نگهداری محتواهای دیجیتال خود در برابر دانلود و کپی و بازنشر دارند.

 

 2  دقیقاً از چه فرمت‌هایی از فایل‌ها محافظت می‌کند؟

پریونت دایرکت اکسس (نسخه طلایی) از تمامی انواع فرمت‌ها و پسوندهای فایل‌ها نظیر PDF و MP4 و MP3 و DOCX و ZIP و JPEG و JPG و GIF و PNG  وZIP و RAR و FLV و… را ساپورت می‌کند.

 

 3  پیش‌نیازهای استفاده از افزونه پریونت دایرکت اکسس چیست؟

افزونه PDA Gold حداقل نیاز دارد که PHP هاست شما 5.6 یا بالاتر باشد. این افزونه بر روی تمامی سرورهای IIS  و Apache و NGINX قابل استفاده است. (نکته: بطور پیشفرض هاستینگ‌های وردپرسی و اشتراکی تمام شرکت‌های هاستینگ، این پیش‌فرض‌ها را دارند و هیچ مشکلی در استفاده از این افزونه وجود ندارد)

 

 4  آیا برای استفاده از این افزونه به دانش کدنویسی نیاز است؟

خیر…! به هیچ دانش تخصصی و کدنویسی نیاز ندارید! تمامی تنظیمات این افزونه بسیار ساده و کاربرپسند هستند. با چند کلیک ساده می‌توانید فایل‌های رسانه‌های وردپرس خود را محافظت و رمزنگاری کنید.

 

 5  آیا افزونه PDA Gold با افزونه WP Media Folder سازگاری دارد؟

بله. افزونه پریونت دایرکت اکسس با تمامی افزونه‌های مدیریت مدیا و رسانه وردپرس سازگاری کامل دارد.

 

 6  چه افزونه‌هایی با پریونت دایرکت اکسس سازگاری دارند؟

لیست تمامی افزونه‌هایی که Prevent Direct Access Gold با آن‌ها سازگاری دارد:

https://preventdirectaccess.com/docs/compatible-wordpress-plugins

 

 7  آیا افزونه پریونت دایرکت اکسس با وردپرس شبکه سازگاری دارد؟

بله. افزونه PDA Gold با وردپرس شبکه (مولتی سایت) سازگاری کامل دارد و به خوبی کار میکند. هم بر روی وردپرس شبکه و هم بر روی وردپرس معمولی به‌روزرسانی خودکار هوشمند موجود می‌باشد.

 

 8  آیا امکان محافظت و قفل‌گذاری بر روی تعداد زیادی فایل به صورت همزمان وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید از بخش رسانه وردپرس تعداد زیادی از فایل‌های رسانه را تیک بزنید و همه را با هم بطور همزمان قفل‌گذاری و محافظت کنید.

 

 10  آیا امکان تنظیم قفل و محافظت فایل‌ها بر اساس نقش کاربری افراد وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید بطور دقیق تنظیم کنید که چه افرادی با چه نقش‌های کاربری اجازه دسترسی به فایل‌های محافظت شده را دارند. از طریق تنظیمات عمومی می‌توانید یک نقش کاربری پیش‌فرض تنظیم کنید تا تمامی فایل‌های محافظت شده، فقط برای همان نقش‌کاربری در دسترس باشند. از طرفی می‌توانید تنظیم کنید که یک فایل خاص برای نقش کاربری خاصی در دسترس باشد.

 

 11  آیا می‌توانم فایل‌ها را از طریق FTP هم آپلود کنم؟ یا مجبورم فقط از بخش رسانه آپلود کنم؟

بله. شما می‌توانید فایل‌ها را با FTP از طریق نرم‌افزارهایی مانند FileZila یا حتی از طریق هاست آپلود کنید. پس از آن میتوانید از طریق افزونه Add From Server (https://wordpress.org/plugins/add-from-server) آن فایل را به رسانه وردپرس اضافه کنید. پس از اضافه  شدن به رسانه وردپرس، میتوانید از طریق افزونه prevent direct access آن‌ها را محافظت کنید.

افزونه PDA Gold و همچنین قابلیت auto-protect (محافظت خودکار آن) بطور کامل با افزونه Add From Server سازگاری دارد.

توجه: لطفاً توجه داشته باشید که هرگز نباید به طور دستی فایل‌ها را به پوشه _pda افزونه در هاست آپلود کنید.

 

 12  آیا این امکان وجود دارد که ویدئوهای آموزشی من غیرقابل دانلود باشند؟

بله. می‌توانید ویدئوهای آموزشی خود را محافظت و قفل‌گذاری کنید تا به هیچ وجه قابل دانلود نباشند. در مورد فایل‌های ویدئویی برای محافظت از آن‌ها لازم است که افزونه جانبی Protect WordPress Videos (https://preventdirectaccess.com/extensions/protect-wordpress-videos) هم بر روی سایتتان نصب باشد. این افزونه به زودی در ژاکت منتشر می‌شود.

 

 

ناگاتم

لینک دانلود محصول


دانلود افزونه محافظت از دسترسی مستقیم فایل | prevent direct access 2021

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا