خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
فروشگاه فایل

دانلود پاورپوینت متقاعد‌سازی به روش ارسطو 2021

دانلود پاورپوینت متقاعد‌سازی به روش ارسطو 2021

دانلود پاورپوینت متقاعد‌سازی به روش ارسطو 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت متقاعد‌سازی به روش ارسطو

 

پاورپوینت متقاعد‌سازی به روش ارسطو شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

اگر کمی در مورد تکنیک های متقاعدسازی و یا تحقیقات و مطالعات مربوط به متقاعدسازی و اقناع مخاطب جستجو کنید، فهرست‌های بلندبالایی از توصیه‌ها و مطالعات و بررسی‌ها و پیشنهادها را خواهید یافت. یکی از همین دسته‌بندی های معروف و قدیمی برای ارسطو است. در این مبحث با اصول سه‌گانه متقاعدسازی به روش ارسطو آشنا خواهیم شد.

تعریف متقاعد‌سازی

متقاعدسازی یا اقناع روشی است که این قدرت را می‌دهد تا دیگران را به انجام تصمیمی هدایت کنید که مطابق میل شما است. متقاعدسازی در تمام زندگی، از جمله زندگی شخصی نقش مهم و تاثیرگذاری دارد. مثلا چگونه مادر خود را راضی کنید تا غذای مورد علاقه‌‌تان را درست کند یا در کسب‌وکار خود، چگونه مشتریان عصبانی را راضی و خوشحال کنید. این‌ها نمونه‌هایی از مواقعی است که نقش متقاعد‌سازی بسیار برجسته می‌شود و باید تکنیک‌هایی اجرا شود که افراد موفق در مذاکره‌های‌ خود استفاده می‌کنند.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف متقاعد‌سازی

اصول متقاعد‌سازی ارسطو

نظریه ارسطو درمورد متقاعدسازی

مثلث  متقاعدسازی ارسطو

صحبت‌های منطقی

صحبت‌های احساسی

صحبت‌هایی بر مبنای عرف

پایان

 

عنوان :  متقاعد‌سازی به روش ارسطو

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

متقاعد‌سازی به روش ارسطو

دانلود پاورپوینت متقاعد‌سازی به روش ارسطو 2021

لینک دانلود محصول

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا