افزونه ها

وردپرس تم | گذاشتن تبلیغات در وردپرس | افزونه های قرار دادن تبلیغات در وردپرس 2021

وردپرس تم | گذاشتن تبلیغات در وردپرس | افزونه های قرار دادن تبلیغات در وردپرس 2021

وردپرس تم | گذاشتن تبلیغات در وردپرس | افزونه های قرار دادن تبلیغات در وردپرس

یکی از منابع درآمدی ثابت برای یک وب سایت وردپرس، پس از اینکه ترافیک سایت به میزان قابل قبولی رسید، تبلیغات مستقیم بنری است. اما گذاشتن تبلیغات در وردپرس و ردگیری همه آنها نیاز به صرف زمان کافی و سعی و تلاش دارد. با استفاده از افزونه های گذاشتن تبلیغات در وردپرس می توانید این فرآیند را اتوماتیک کرده و روند کار را آسان کنید.

اگر می خواهید بنرهای تبلیغاتی خود را در نوار کناری سایت نشان دهید می توانید از ابزارک پیش فرض وردپرس برای قرار دادن کد خود استفاده کنید. همچنین ابزارک های کاربردی و مفید زیادی برای ناحیه ابزارک ها و سایدبار وردپرس وجود دارد که لیستی از آنها را می توانید در مقاله بهترین افزونه های ابزارک ها و نوار کناری وردپرس مشاهده کنید. اما اگر می خواهید تبلیغات را در بالا، پایین یا وسط یک نوشته نشان دهید که به کدگذاری سفارشی نیاز دارد، بهترین کار استفاده از افزونه های قرار دادن و مدیریت تبلیغات در وردپرس است.

در این مقاله بهترین افزونه ها برای گذاشتن تبلیغات در وردپرس را معرفی کرده و توضیح مختصری درباره آنها خواهیم داد.

بهترین افزونه های گذاشتن تبلیغات در وردپرس

Ad Inserter (بهترین افزونه های رایگان گذاشتن تبلیغات در وردپرس)

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

افزونه Ad Inserter با بیش از 200 هزار نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 از 5 توصیه شده ترین افزونه رایگان وردپرس برای گذاشتن تبلیغات در سایت است. این افزونه به شما امکان می دهد بنرهای تبلیغاتی را در هر جایی از وب سایت یا وبلاگ خود که بخواهید وارد کنید و از همه شبکه های تبلیغاتی  عمده شامل Adsense ، Google Ad Manager (DoubleClick for publishers) ، Amazon Native Shopping ، Shopping Ads، Media.net ads و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می کند.

این افزونه توسط Google و Amazon توصیه شده است. برای آشنایی بیشتر با این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Ad Inserter را مطالعه کنید.

Advanced Ads

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

Advanced Ads یک افزونه قدرتمند و سبک رایگان با add-on های پولی است که به شما امکان می دهد به راحتی و به سرعت تبلیغات خود را منتشر کنید. این افزونه با بیش از 100 هزار نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 از 5 یکی دیگر از افزونه های محبوب برای گذاشتن تبلیغات در وردپرس است.

مزیت اصلی افزونه Advanced Ads سهولت استفاده از آن است. شما می توانید بنرهای تبلیغاتی را به آسانی ساخت نوشته ها در وردپرس بسازید.

همچنین می توانید تبلیغات نامحدود شامل تبلیغات خود، AdSense و موارد دیگر را ایجاد کنید. برای نمایش تبلیغات می توانید آنها را در مکان های مختلف نوشته های خود و همچنین نوار کناری، فوتر، هدر و غیره قرار دهید. اگر مهارت فنی لازم برای ویرایش کدهای قالب را دارید، این افزونه تابع خاص خود را نیز دارد.

همچنین می توانید شرایط را برای زمان نمایش تبلیغات انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید تبلیغات را در دسته ها، برچسب ها، برگه ها و نوشته های خاصی خاموش کنید. حتی می توانید برای نویسندگان خاص تبلیغات را روشن و خاموش کنید که یک ویژگی خوب است. و در آخر می توانید تبلیغات را برای نقشها و دستگاههای خاص کاربر فعال یا غیرفعال کنید.

Ads by WPQUADS

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

افزونهWP QUADS  با بیش از 60 هزار نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 از 5 یکی دیگر از افزونه های محبوب گذاشتن تبلیغات در وردپرس است که به شما امکان کنترل مکان و نحوه نمایش تبلیغات را به میزان بسیار زیادی می دهد.

با استفاده از این افزونه می توانید هر کد آگهی شامل Google Adsense را نمایش دهید و تبلیغات خود را در موقعیت های خاص قرار داده یا آنها را به طور تصادفی در محتوای خود نمایش دهید.

شما در هر صفحه می توانید حداکثر ده آگهی نمایش دهید (البته فقط سه مورد از آنها می توانند AdSense باشند) و می توانید از برچسب ها برای فعال یا غیرفعال کردن دستی برخی تبلیغات یا قرار دادن آنها استفاده کنید.

اگر از نسخه پرمیوم افزونه استفاده می کنید، می توانید به ویژگی های بیشتری مانند تشخیص مسدود کننده تبلیغات، پشتیبانی AMP و گزینه های طرح بندی بیشتر دسترسی داشته باشید.

همچنین شرایطی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد تبلیغات را در دستگاه های خاص یا برای نوع خاصی از پست ها یا نقش های کاربری فعال یا غیرفعال کنید.

Meks Easy Ads Widget for WordPress

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

افزونه Meks Easy Ads Widget for WordPress یک افزونه ساده است که شما را قادر می سازد تعداد نامحدودی آگهی های تبلیغاتی را در یک ابزارک نمایش دهید. شما می توانید تعداد تبلیغاتی که در هر بازدید نمایش داده می شود را انتخاب کنید، تبلیغات را بچرخانید و ترتیب نمایش آگهی ها را تصادفی کنید. همچنین می توانید اندازه دلخواه خود را تعیین کنید یا از بین اندازه های از پیش تعریف شده (و استاندارد) بنرهای تبلیغاتی یکی را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Meks Easy Ads Widget را مطالعه کنید.

AdRotate

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

افزونه AdRotate همانطور که از نامش پیدا است، یکی از افزونه های ساده اما قدرتمند گذاشتن تبلیغات در وردپرس است که بنرهای تبلیغاتی موجود در سایت شما را به طور خودکار می چرخاند تا به صورت دلخواه شما درآید اما این افزونه ویژگی های بسیار بیشتری دارد.

با استفاده از افزونه AdRotate می توانید از پیشخوان وردپرس تبلیغات خود را مدیریت کنید، آگهی های جدید اضافه کنید، کد آگهی را ویرایش کنید، پیش نمایش بنرهای تبلیغاتی را مشاهده کنید و ویژگی های دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

رابط کاربری افزونه AdRotate مشابه پیشخوان وردپرس است بنابراین قبل از اینکه کار با این افزونه را شروع کنید، با آن آشنا هستید.

اگر از نسخه پرمیوم این افزونه استفاده می کنید، می توانید برنامه های دقیق تری را تنظیم کنید و همچنین تبلیغات خود را به صورت جغرافیایی هدف قرار دهید. این ویژگی را حتی برای شهرهای کوچک نیز می توانید استفاده کنید.

در مقاله آموزش افزونه AdRotate می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Corner Ad

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

Corner Ad یک افزونه ساده برای مدیریت تبلیغات است که تبلیغاتی را در سمت چپ (یا راست) سایت وردپرس شما نمایش می دهد. به منظور جلوگیری از تجربه بد کاربری، این افزونه به گونه ای طراحی شده است که تا حد ممکن تهاجمی نباشد.

وقتی کاربر موس خود را روی آگهی قرار می دهد، آگهی باز شده و به صورت کامل نمایش داده می شود. به محض برداشته شدن موس، آگهی به حالت قبلی خود برمی گردد. شما می توانید از این افزونه برای نمایش اعلانات مهم، تبلیغات آینده یا اجرای حراج مخفی استفاده کنید.

WordPress Ad Widget

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

 WordPress Ad Widget یک افزونه کاملاً ساده است که به شما امکان می دهد هم Google Ads و هم تبلیغات سفارشی را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. اگر می خواهید تبلیغات در سایت خود بفروشید ، می توانید گزینه های مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهید  و این کار را با بیش از 55 قالب تبلیغاتی برای تبلیغ صفحات فیس بوک، پروفایل های اینستاگرام و موارد دیگر انجام دهید.

Wp-Insert

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

WP-Insert تا حد زیادی یکی از بهترین افزونه های رایگان گذاشتن و مدیریت تبلیغات در وردپرس است که مشابه اکثر افزونه های این دسته از چندین شبکه تبلیغاتی مانند Google AdSense ، Clickbank و غیره پشتیبانی می کند. با این وجود برخلاف سایر افزونه ها، هدف گذاری جغرافیایی رایگان را ارائه می دهد. به این معنی که شما می توانید تبلیغات AdSense را به بازدیدکنندگان ایران و تبلیغات Clickbank را به بازدید کنندگان انگلستان نشان دهید.

از دیگر ویژگی های جالب این افزونه می توان به ادغام با گوگل آنالیتیکس، نمایش اعلان های قانونی، تست تقسیم تبلیغات و قرار دادن دینامیکی تبلیغات در وسط هر مقاله اشاره کرد.

AWPCP – Classifieds Free WP Plugin

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

Another WordPress Classifieds Plugin یا AWPCP یکی از افزونه های کلاسیک وردپرس برای اجرای یک صفحه طبقه بندی شده از وب سایت وردپرس شما است.

 طبقه بندی ها را می توان براساس ایالت، کشور، استان، نام کاربری یا کلمه کلیدی جستجو کرد. علاوه بر این ، می توانید تبلیغات Google AdSense را نمایش دهید.

برخی ماژول های پرمیوم مانند Autore.net و ادغام درگاه پرداخت PayPal ، مدیر کمپین و ماژول کوپن ها می توانند برای اجرای یک وب سایت غنی طبقه بندی شده بسیار مفید باشند.

WP In Post Ads (بهترین افزونه های پرمیوم گذاشتن تبلیغات در وردپرس)

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

WP In Post Ads بسیاری از ویژگی های قدرتمند یک افزونه گذاشتن و مدیریت تبلیغات در وردپرس را ارائه می دهد. همانطور که از نام این افزونه حدس می زنید، WP In Post Ads  فقط روی تبلیغات نوشته ها تمرکز دارد و شامل موارد اضافی مانند پاپ آپ ها و تبلیغات گوشه ای نمی شود.

از مهمترین ویژگی های این افزونه، تست تقسیم درون ساخته است. شما می توانید به راحتی تبلیغات و موقعیت های مختلف را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک بیشترین درآمد را برای سایت شما ایجاد می کند.

برای نمایش تبلیغات خود می توانید از موقعیت های پیش فرض مانند قبل از محتوا، بعد از محتوا یا بعد از تعداد X پاراگراف استفاده کنید. یا اگر می خواهید تبلیغات را دستی وارد کنید، می توانید با استفاده از کد کوتاه این کار را انجام دهید.

در مورد اینکه کدام تبلیغات کجا نمایش داده شود می توانید قوانین خاصی را تنظیم کنید که تبلیغات در برخی از نوشته ها نمایش داده شوند. یا اگر تنوع بیشتری می خواهید می توانید تبلیغات خود را به صورت تصادفی نمایش دهید تا بدانید کدام یک بهترین عملکرد را دارند.

WP In Post Ads  کنترل بیشتری بر مکان و نحوه نمایش تبلیغات به شما می دهد. به عنوان مثال ، می توانید تبلیغات را پنهان کنید تا اینکه آنها را چند روز پس از انتشار یک نوشته نمایش دهید یا می توانید خلاف این کار را انجام دهید و بعد از مدت زمان مشخصی تبلیغات به طور خودکار خاموش کنید.

و در آخر ، می توانید تبلیغات خود را از کاربران وارد شده مخفی کنید. این یک ویژگی عالی برای سایت های عضویت است.

WP PRO Advertising System یا Adning Advertising

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

افزونه های تبلیغاتی زیادی وجود ندارند که به اندازه Adning Advertising (که قبلاً با نام WP Pro Advertising System  شناخته می شد) ابزارها و ویژگی های مختلفی را ارائه دهند. با استفاده از این افزونه نه تنها می توانید کمپین ها و تبلیغات را مدیریت کنید، بلکه می توانید آمارهای مختلفی نیز دریافت کنید.

افزونه WP Pro Advertising System علاوه بر بنرهای تبلیغاتی سنتی، به شما امکان می دهد پنجره های پاپ آپ و تبلیغات گوشه ای ایجاد کنید. برای کسانی که می خواهند فضای بیشتری را به تبلیغات اختصاص دهند، این افزونه پس زمینه سایت شما را به فضای تبلیغاتی تبدیل می کند.

Ads Pro Plugin (بهترین افزونه های پرمیوم گذاشتن تبلیغات در وردپرس)

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

اگر می خواهید بر تبلیغات سایت وردپرسی خود کنترل کامل داشته باشید، Ads Pro Plugin افزونه مورد نیاز شماست. این افزونه جامع ترین افزونه گذاشتن تبلیغات در وردپرس است زیرا امکانات و گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد.

شما می توانید تبلیغات بنری خود و همچنین تبلیغات Google AdSense را در دو مکان مختلف قرار دهید. همچنین می توانید تبلیغات با هدف جغرافیایی ایجاد کنید تا بتوانید از طریق آن تبلیغات خاص، ترافیک هدفمندی داشته باشید و نرخ تبدیل را تا حد زیادی افزایش دهید.

شما می توانید تبلیغات خود را طوری تنظیم کنید که در دستگاه های خاصی مانند دسکتاپ نمایش داده شود اما در تبلت یا دستگاه های تلفن همراه خاموش بماند. تا آنجا که به مدیریت تبلیغات شما مربوط می شود، شما یک داشبورد جامع برای مدیریت تبلیغات خود خواهید داشت.

سه ماژول مختلف صورتحساب (CPC، CPM ، CPD )، 4 روش پرداخت (PayPal ، Stripe ، WooCommerce Cart و انتقال بانکی برای پرداخت های دستی ، بیش از 20 محل قرارگیری آگهی و بیش از 25 تمپلیت تبلیغات از دیگر ویژگی های این افزونه است.

OIO Publisher (بهترین افزونه های پرمیوم گذاشتن تبلیغات در وردپرس)

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

وقتی نوبت به سرعت، اتوماسیون و سادگی می رسد، Publisher OIO انتخاب اول است. این افزونه قدرتمند شامل تمام گزینه هایی است که برای مدیریت تبلیغات در سایت وردپرس خود نیاز دارید.

با افزونه OIO Publisher می توانید تبلیغات را فروخته و مدیریت کنید و 100٪ درآمد خود را حفظ کنید. همچنین با فروش کاملاً خودکار، کنترل کاملی بر تبلیغات خود خواهید داشت. در آخر اینکه با یک مجوز می توانید از این افزونه در همه سایت های خود استفاده کنید.

Ad Sanity

گذاشتن تبلیغات در وردپرس

افزونه Ad Sanity یک افزونه پرمیوم بسیار قدرتمند برای گذاشتن تبلیغات در وردپرس است که به شما امکان می دهد با استفاده از ابزارک، کد کوتاه و دکمه درج آگهی، تبلیغات خود را در هرجای وبلاگ خود قرار دهید.

این برنامه دارای ویژگی های قدرتمندی مانند گروه آگهی، برنامه ریزی آگهی، درج آگهی یا گروه تبلیغات، نظارت بر آمار و موارد دیگر است.

برای اینکه بتوانید عملکرد تبلیغات را بهینه کنید ، می توانید بلوک های تبلیغاتی را بدون ویرایش فایل های قالب وردپرس در نوشته های خاص قرار دهید.

جمع بندی

افزونه های زیادی برای گذاشتن تبلیغات در وردپرس و مدیریت آنها طراحی و توسعه داده شده است که انتخاب از بین آنها را سخت کرده است. بسیاری از این افزونه ها امکان تبلیغات کاملاً سفارشی را دارند که می توانند در هر جایی از نوشته یا برگه قرار بگیرند و برخی دیگر شامل گزینه های ارسال خودکار و گزارش های آماری هستند. مهم نیست که از کدام یک از افزونه های معرفی شده استفاده می کنید. همه آنها مقرون به صرفه ، کاربر پسند و از افزونه های برتر برای مدیریت تبلیغات هستند.

وردپرس تم | گذاشتن تبلیغات در وردپرس | افزونه های قرار دادن تبلیغات در وردپرس 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا