خرید گوشی اورجینال تصویر بنر
افزونه اورجینال

دانلود افزونه دکمه تماس با ما آیو | AIO Contact 2021

دانلود افزونه دکمه تماس با ما آیو | AIO Contact 2021

دانلود افزونه دکمه تماس با ما آیو | AIO Contact 2021

لینک دانلود محصول

افزونه دکمه تماس با ما آیو | افزونه AIO Contact

61a47fd675aa6622f02f5002

معرفی افزونه دکمه تماس با ما آیو

افزونه چند منظوره AIO Contact این امکان را به مشتریان و کاربران شما می دهد که از روش های مختلفی اقدام به دریافت پشتیبانی و یا ارائه سوال خود از شما کنند همچنین با استفاده از AIO Contact می توانید از کاربران اطلاعات تماس مانند نام ، ایمیل و شماره تلفن دریافت کنید که این مورد با ادغام با افزونه فرم تماس 7 انجام می شود .

برای هر پلتفرمی که می خواهید می توانید پشتیبان اضافه کنید و حتی روز کاری و ساعت کاری برای آن ها در نظر بگیرید افزونه همچنین از پلتفرم های آنلاین پشتیبانی مانند crisp و tido نیز پشتیبانی می کنند و شما می توانید این پلتفرم ها یا پلتفرم های دیگر که افزونه با آن ها سازگار است استفاده کنید.

با استفاده از افزونه پشتیبانی AIO Contact شما می توانید از هر نوع شرت کدی استفاده کنید مثلا می توانید از افزونه گرویتی فرم استفاده کنید یا روز های باقی مانده از اشتراک کاربر را نشان دهید.

افزونه AIO Contact با تمامی شبکه های اجتماعی چه ایرانی و چه خارجی سازگار است به شرطی که آن شبکه اجتماعی یک لینک یا ایدی داشته باشد و شما بتوانید در زمان اضافه کردن آیتم آن را قرار دهید با توجه به این در افزونه شما می توانید مشخص کنید پشتیبان ها در چه ساعتی در دسترس هستند قابلیت عدم نمایش آن پشتیبان در زمانی که در دسترس نیست نیز وجود دارد تا کاربران و مشتریان فقط به پشتیبان های در دسترس پیام دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن شما بتوانید به آن ها پاسخ دهید.

یکی دیگر از قابلیت های جذاب افزونه باز شدن خودکار پس از گذشت زمان مشخص بر اساس ثانیه است که باعث جلب توجه خواهد شد مثلا می توانید تنظیم کنید اگر کاربر 60 ثانیه از یک صفحه بازدید کرد افزونه به آن نمایش داده شود تا اگر سوالی دارد از شما بپرسد .

لینک دانلود محصول


دانلود افزونه دکمه تماس با ما آیو | AIO Contact 2021

هیچ کالایی را بدون تخفیف نخرید تصویر بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا